Nové tváře na karlovarské kolonádě: Arichteva na kole! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Nové tváře na karlovarské kolonádě: Arichteva na kole!

Veronika Arichteva s manželem Biserem
Veronika Arichteva s manželem Biserem (Foto scom)

Přicházejí, odcházejí... Na karlovarské kolonádě se během festivalu střídají známé tváře jako maršálové ze stejnojmenné písničky Petra Skoumala (†76) a Jana Vodňanského (†79).

Herec Vladimír Javorský (61) se vydal na procházku s batohem. Cigárko po cestě si vychutnával herec Martin Finger (52) s přítelkyní Barborou a na promenádu vyrazili i jeho kamarád Ondřej Sokol (51) či herečka Adéla Gondíková (49) s manželem Jiřím Langmajerem (57). Po počátečním festivalovém shonu dorazila do klidnějších dnů také modelka Veronika Kopřivová (32) i se svou dvouletou dcerkou Ellou. Procházku po kolonádě si nenechala ujít ani Jana Švandová (76), která přijela s celou rodinou. Vyvezla manžela Pavla Satorie, syna Huberta s manželkou i jejich dcerky. A hvězdě seriálu ZOO to jako babičce s krásnými vnučkami skutečně seklo. Pozornost upoutal i herec Jaroslav Dušek (62), který přijel na festival kvůli novému filmu Dvě slova jako klíč. Jenže jak je u něj zvykem, rád chodí bos, ani tentokrát neudělal výjimku. No, i když vlastně ano. Nazul si alespoň plážové žabky. 

7 pádů DNES: Biser a Veronika Arichtevovi popsali, jak složitě se dávali dohromady

Video se připravuje ...

Štíbrová prodává kafe

Jen co vybalila kufry z dovolené v Chorvatsku, už zase chystala další bágl na festival do Varů. Nikol Leitgeb (36), dříve Štíbrová, dorazila do víru festivalu s manželem Petrem. „Asi po dvaceti letech ve Varech. No dobře, po sedmi,“ prozradila herečka na sociální síti s tím, že na své fanoušky čeká s manželem u Nespresso stánku, kde jim udělají kafíčko. A toho se hned chytla její velká kamarádka Veronika Arichteva(37). Ta se na kolonádě projížděla na kole. Ale jelikož si zrovna vzala dlouhé šaty, byla strachy bez sebe, aby se jí látka nezapletla do kola. No, měla to o fous.

Veronika Arichteva přiznala: Na druhé dítě není čas!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.