Sen se mění v černou díru! Trhá mi to srdce, přiznává Arichteva | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Sen se mění v černou díru! Trhá mi to srdce, přiznává Arichteva

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva (foto ara)

Díky mateřství je Veronika Arichteva (37) v posledních letech spíše aktivní influencerkou než herečkou. Pravidelně na svém Instagramu informuje o průběhu rekonstrukce »vily Veronika«. V jaké fázi se nyní nachází? A na co vlastně praskly všechny její úspory?

Už před nějakým časem koupila herečka Veronika Arichteva a její manžel, režisér seriálu Zlatá labuť Biser Arichtev (46), velikou nemovitost, která se má stát jejich novým domovem. Ihned bylo jasné, že vilka z 19. století bude potřebovat rozsáhlou a finančně náročnou rekonstrukci. „Já snad ani nedospím, těch pár let, jak se sem těším,“ jásala na sociální síti Veronika nedlouho poté, co do koupě investovala.

Z domu byla nadšená

„Má vysoký stropy a obrovský dveře, silný zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru, kterou se budeme snažit uchovat. Přesně vím, kde budu jednou sedávat každý ráno s kávičkou a koukat na Luku, jak mi ničí rododendrony. Na tom prvním schodě na zápraží,“ plánovala si.

7 pádů Honzy Dědka: Biser a Veronika Arichtevovi popsali, jak složitě se dávali dohromady

Video se připravuje ...

Letos v létě

Vysněné bydlení se pomalu začalo měnit v realitu a přesun do nového bydla je plánovaný už na letošní léto. Na Instagramu nyní ukázala fotky před rekonstrukcí a po ní. Podobnost mezi budovami je takřka minimální, dům má docela jiné průčelí, jiné schody. Z vesnické chalupy se stala jako mávnutím kouzelného proutku prvorepubliková vila. „Je to nádherný, je to fakt sen,“ rozplývá se budoucí paní domu, podle které se povedlo zachovat duch stavení.

„Když tam člověk přišel poprvé a viděl to, tak to na mě nějak dýchlo... a já to tak mám pořád. Kromě toho prachu, co tam na mě dýchá, tak doufám, že se nám to podařilo nezničit.“ Fanoušci ji už teď žádají, aby je aktuální fází domku provedla.

Jako kdyby už byl ve finiši...

„Ono se to zdá, že už je to jakoby hotové, já si už taky říkám, že už to je, a pak vlastně člověk zjistí, že není, je tam ještě strašně moc práce,“ objasnila však Veronika. Nyní se pokládaly dlažby, za dva až tři týdny budou v plánu podlahy, kuchyně, bude se dělat nový plot...

Zničená zeleň

Při opravě domu jako takového byla docela zničená zahrada na pozemku Arichtevových, což je až bolestně patrné na snímcích. „Mně to taky trhá srdce, když vidím, jak to bylo před, ta nádherná, vzrostlá zelená zahrada, ale to všechno bude... Akorát to nebude hned. Jednak se to musí vymyslet, udělat, nasadit, zasadit, vzrůst a tak, takže to pár let potrvá,“ plánuje si hvězda seriálu O mě se neboj, který vznikl pod taktovkou jejího manžela.

Veronika Arichteva přiznala: Na druhé dítě není čas!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
EM1234
6. 8. 2023 • 17:21

Nezávidím, ale nechápu, proč se s tím MUSÍ vychloubat . Je tío až trapné, jako by byly něco víc. Ubožáci

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.