Idylka v troskách! Arichteva přiznala drsnou realitu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Idylka v troskách! Arichteva přiznala drsnou realitu

Herečka Veronika Arichteva (36) zahájila dovolenkovou sezónu a vzala syna Luku (1,5) poprvé k moři. Asi očekávala trochu klidnější průběh a víc odpočinku, kterého se jí zatím příliš nedostalo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Alva
21. 05. 2022 09:41

Rozumná máma si vybere let s odletem přes den, ne v noci,ale zase by nebylo o čem psát a naštvání byli všichni v letadle, nedivím se.

Uživatel_5348500
20. 05. 2022 20:20

To je fakt, že malé děti nepatří do letadla za každou cenu, rodiče chtějí letět, tak ´musí s sebou brát děti , které z toho stejně nic nemají a rodiče taky moc ne. Zažila jsem 4 hod. let na Kanáry v zimě, kde vedle mě měli cca 2 měsíční mimino, které celou cestu brečelo, za týden letěli zpět, naštěstí seděli jinde. Opravdu špatný zážitek a tak malé děti nemají nikam jezdit, nejlíp je jim doma.

AHel
20. 05. 2022 12:23

Malé děti nemají v letadle co dělat. Kdo je zvědavý na řev dítěte po celou dobu letu, vím jak je to obtěžující, 20 min. lze vydržet ale celý let, buď přehání a nebo je to bezohlednost. My to řešili s dětmi autem a k moři jsme jeli i více než dva dny. V pohodě byly hlavně naše holčičky a nakonec i my. Více se zastavovalo u hřišť a v hezké přírodě, ale nebyl důvod k nervům. To teď ale ty rodiče neumí, všechno hned ať to stojí, co to stojí...

Dianthos
20. 05. 2022 15:13

Také je mi líto těch cestujících v letadle. Tak malé děti by neměly létat společně s cestujícími. Oddělená místnost v 1. třídě by to řešila. Dítě by nebylo rušeno a mělo by šanci normálně spát.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.