Nečekaný krach u Agáty: Jde o děti | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 8. prosince 2023

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Nečekaný krach u Agáty: Jde o děti

Agáta Hanychová shání chůvu, Filipínka se neosvědčila
Agáta Hanychová shání chůvu, Filipínka se neosvědčila (Instagram)

Už před porodem Agáta Hanychová (38) avizovala, že bude potřebovat chůvu. Dokonce zveřejnila i svoje požadavky a sdílela názor, že by preferovala paní na hlídání z Filipín. To se ale ukázalo jako dost nešťastná volba. Už ji propustila...

„Byl to vždy můj sen mít Filipínku. Viděla jsem to ve filmech, kde měla ta matka chůvu z Filipín," svěřila se Agáta pro Super.cz. Paní se ale příliš neosvědčila. „Je to jiná mentalita a zadruhé je tam velká bariéra s angličtinou. V tomto případě ne u Kryšpína, ale u Mii,“ přehodnotila po měsíci svoje přání. Nyní se hledá paní, která bude rozumět česky. „Děti se cítí nervózní, když jim ta chůva nerozumí. Chůva by měla přinášet do rodiny pohodu,“ potvrdila vzniklé problémy i máma, Veronika Žilková v pořadu Holčičky. 

Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence?

Video se připravuje ...

Konkurz na paní na hlídání tedy pokračuje. „Chci chůvičku, která by měla zkušenosti s péčí o děti a ideálně by měla být z Prahy 5 nebo 6. Musí být připravena na to, že občas tam budou tři děti, ne jen jedno,“ vzkázala Agáta skrze eXtra.cz.

Připomněla také, že by měla mít již dospělé děti, anebo žádné, aby mohla veškerou energii věnovat jejím třem ratolestem. „Nechci nikoho, kdo má šest dětí. Potřebuji někoho, kdo má povyrostlé děti nebo je nemá. Nic proti tomu nemám, ale je mi jasné, že budou děti pořád nemocné. Jak říkám, rozumně,“ doplnila. 

Agáta se Soukupem na premiéře Jana Žižky: Jáklovu premiéru vyměnili za svou

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
hejhej
2. 7. 2023 • 10:55

Ta kačeří huba Hanychová byla vždycky hloupá a to jí zůstalo, akorát si hraje na něco vyjímečného

Ladislav Noštinský
5. 5. 2023 • 21:36

Prostě komediantka,***, dělat děti a dál vést bohémský život

Uživatel_5457057
5. 5. 2023 • 17:58

Vy jste tak v šoku, že ani neumíte napsat slovo "rozesmál" Jste cvok, když si myslíte, že natáčení těch dle vás slintů, je práce, to nikde nepíši!!! A mimochodem, když jsou to slinty, tak proč ji sledujete? Její práce spočívá úplně v něčem jiném, ale to je na vaši hlavičku asi těžké popchopit Říká vám něco slovo "Influencer marketing"??? Určitě ne, co ... tak si to najděte na VŠ ... "Katedra marketingových komunikací". Tam se můžete poučit a pak SNAD pochopíte, že ta spolupráce s firmama se odehrává také mimo domov! A představte si, že takový Influencer si vydělává dost peněz a to tolik, že Agáta opravdu není zlatokopka, nemá to vůbec zapotřebí. Ale vy si prostě musíte bodnout, nic o tom nevíte, akorát hltáte bulvár. Pa a pište si dál co chcete, protože ten bulvár musí mít přece pravdu :- D

pragver
5. 5. 2023 • 13:16

to ...057: Vy jste mi teda rozeslál !? Pracuje z domova ? to myslíte ty slinty, co natáčí ? A v rámci své" práce" prý pracuje i mimo? To jako, že se jde za prachy vyfotit na nějakou akci, kde se snaží zaujmout kačeří hubou ? Máte pravdu, za tohle si vydělává hodně peněz, ale v tomto "oboru" je dost velká tlačenice a tak si musela pro jistotu do budoucna ještě zajistit ve formě jistého sponzora Soukupa.

Květoslava Velanova
5. 5. 2023 • 11:01

Dříve bylo normální, že matky měly 3 a více dětí , neměly takové techn.vymoženosti jaké jsou nyní ( aut.pračky, jednorázové pleny, mikrovlnky,roboty) a vše zvládly.Agáta má již dvě celkem odrostlé děti, chtěla další mimino , nechodí do zaměstnání, tak co jí brání ????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.