Žilková bere zpátečku: Bojí se snad Agáty? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Žilková bere zpátečku: Bojí se snad Agáty?

Veronika Žilková a Agátou
Veronika Žilková a Agátou (David Malík)

Když má zrovna čas, snaží se herečka Veronika Žilková (61) co nejvíce pomoci dceři Agátě (38) s péčí o malou Rozárku. Nevyžádané rady ale nechává prý doma, sama si ještě vzpomíná, jak jí samotnou obtěžovaly.

Že akorát míří za Rozárkou a Agátou se Veronika podělila v jednom ze svých vstupů na Instagramu. Při té příležitosti promuvila i o svých zásadách.

Pavlásek napsal protiválečnou komedii Já, diktátor: Žilková je potlačovaná sexuální touha!

Video se připravuje ...

„Říkala jsem si, že to je jedna z věcí, kterou bychom si měly my, matky a tchyně, uvědomit. Když jdeme k mladým, neměly bychom jim narušovat jejich prostor. To znamená, že bychom se například měly podívat, jak si jsou zvyklí 'věšet utěrku', a pak bychom se měly pokusit u nich doma utěrku pověsit podle nich,“ rozpovídala se. 

„Když už jim pomáháme, neměly bychom je nutit, aby přejímali naše zvyky, naše osvědčené triky, protože i my, zralé ženy, jsme si musely přijít na to, jak věšet tu naši pomyslnou 'utěrku', obrazně řečeno. Já jsem se proto rozhodla, že nebudu dělat Agátě to, co jsem sama nesnášela, a to je chodit dřív, než jsme domluvené, i když jí jdu pomáhat,“ stojí si za svým. 

Veronika Žilková s vnučkou Rozárkou: Plození mláďat je nejsilnější přírodní zákon!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.