Režiséři seriálu Zlatá labuť Arichtev a Holiček: O obří kšeft se podělí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Režiséři seriálu Zlatá labuť Arichtev a Holiček: O obří kšeft se podělí!

Režiséři Braňo Holiček a Biser Arichtev.
Režiséři Braňo Holiček a Biser Arichtev. (Foto TV Nova, ara)

Jednomu se hodí pravidelný příjem na nákladnou rekonstrukci vily, druhý zase živí početnou rodinu. Režiséři Biser Arichtev (46) a Braňo Holiček (37) rozhodnutí svého chlebodárce, televize Nova, pokračovat v natáčení seriálu Zlatá labuť jistě kvituji. Do party ale museli přibrat třetího kolegu!

Zatímco na prvních 21 dílů byli jen dva režiséři, do další sezony si Bisi a Braňo rozdělí práci s Petrem Nikolaevem (66), který režíroval filmy Báječná léta pod psa, Lidice či naposledy Muž, který stál v cestě.

Nákladná rekonstrukce

Jak se nechal před premiérou Zlaté labutě slyšet režisér Arichtev, seriál si doteď rozdělovali na díly po cyklech. „Každý cyklus má určitý počet dílů, ale diváci by rozdíl poznat neměli. Je důležité, abychom byli synchronní ve vedení postav a plynutí děje příběhu. Braňa jsem pro projekt předvybral já, protože si myslím, že jsme spolu schopni takto fungovat,“ přiznal Bisi s tím, že by to časově sám nezvládl. Přitom se mu teď hodí každá koruna na dostavbu vily z 19. století, kterou si pořídil s manželkou Veronikou Arcihtevou (37).

Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy - 3. díl

Video se připravuje ...

Početná rodina

Braňo Holiček se zase musí postarat o své tři potomky – Huga a dvojčata Žofinku a Dorotku. Poslední díl Zlaté labutě před prázdninami je naplánovaný na 22. června. Další informace o nové řadě seriálu se diváci dozvědí během léta. Seriál můžete sledovat každý čtvrtek od 20:20 na Nově.

A po prázdninách přituhne!

Po prázdninách diváci Zlaté labutě nahlédnou do léta roku 1939. Na obyvatele Československa naplno doléhá tíha doby. Hrdinové seriálu tak budou muset čelit mnoha situacím, které prověří jejich charakter. „Příběhy Báry, Petra, Ireny, Aleny a všech ostatních postav budou pokračovat pod ještě větším tlakem nacistické okupace,“ prozrazuje producent seriálu Filip Bobiňski. Dějem zahýbou konkrétní historické události jako fotbalový zápas Česko – Německo, vlastenecký pochod na Říp či bojkot veřejné dopravy. Nejen rodina Kučerových se ocitne pod obrovským tlakem. Která ze seriálových postav se ukáže jako charakter a kdo se pod tíhou doby zlomí?

7 pádů DNES: Biser a Veronika Arichtevovi popsali, jak složitě se dávali dohromady

Video se připravuje ...Přečtěte si
defakto
26. 5. 2023 • 13:58

... už aby to skončilo , ale nedá sa na to dívat !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.