Vdovec po Bartošové chce pokračování: Měl bych tam být i já! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 5. října 2022

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Vdovec po Bartošové chce pokračování: Měl bych tam být i já!

Josefovi jeho Džambulka, jak jí rád říkal, stále velmi chybí.
Josefovi jeho Džambulka, jak jí rád říkal, stále velmi chybí. (Martin Hykl, archiv J. Šimka, archiv)

I vdovec Josef Rychtář (64) musel dát k natočení minisérie Iveta, která měla včera na Voyo premiéru, souhlas. „Jsou to ale jenom tři díly. To je málo, aby někdo pochopil Ivetku,“ řekl Aha! vdovec s tím, že by seriál o životě Ivety Bartošové (†48) měl mít pokračování.

Minisérie totiž mapuje zpěvaččin život od jejích deseti let do roku 1989, jde tedy o její začátky se sestrou Ivanou a potom o její raketový vzestup, když nazpívala Knof líky lásky Petrem Sepéšim (†25). Příběh skončí tři roky poté, co Sepéši tragicky zahyne v autě na železničním přejezdu.

Minisérie Iveta

Video se připravuje ...

Rychtář teď moc doufá, že bude mít minisérie po svém odvysílání pokračování a zmapuje zpěvaččin život až do roku 2014, tedy chvíle, kdy se rozhodla svůj život ukončit pod koly vlaku. „Je to sice kruté, ale to byl Ivetčin život. Měl světlé i stinné stránky, nic není černobílé,“ míní Rychtář, který je přesvědčen, že by stálo za to, aby se v dalších dílech objevil i Ladislav Štaidl(†75), syn Artur i její první manžel Jiří Pomeje(†54).

Vojtěch Vodochodský v sérii Iveta hraje Petra Sepéšiho: Měl jsem zkreslené představy

Video se připravuje ...

„A samozřejmě by neměla chybět ani chůva Golda a vlastně ani moje maličkost. Vždyť tohle všechno patří k tomu neuvěřitelně silnému Ivetčinu dramatickému životu i konci,“ je přesvědčen Rychtář s tím, že by ochotně dal k dispozici i materiály včetně videí, které se nikdy na veřejnost nedostaly a on je jejich majitelem.Přečtěte si
Lety1981
14. 5. 2022 • 21:58

ella Po 8 letech od tragédie už by zde mohla skončit debata o Rychtářovi. Iveta si vybrala sama a věděla do čeho jde u každého partnera, který jí prošel životem. Mám otázku. Který z mnoha byl pro Ivetu přínosem? Sepéši se k ní také nechoval příkladně. A o ostatních po Štaidlovi nemluvě. Raději by se všichni měli starat o ty, kteří nechávají napospas osudu především kočky na ulicích, nekastrují je a ani si nevšimnou zraněných, březích a někdy umírajících živých bytostí. Všímat si svého okolí. Příklad z fb: Kočky u Katky z.s. Naprosto zlomená kočička víc jak 12-ti letá. A to je setina z celku. Otřesný, jak se dokáži lidí v této době chovat nejen sami k sobě, ale hlavně k němým tvářím.

ella
14. 5. 2022 • 17:55

Lenatko, oni už začaly vedra a úpaly hlav, že? Dej si studené na hlavu, zatáhni záclony a zalez do regálu, je toho na tebe už moc! Ps; Kdo je Rychta? Jo a hodně se napij, vody.......

ella
13. 5. 2022 • 16:28

hejhej; myslím si to samé, zastávat se takového syčáka, kterej Ivetu přivedl do hrobu? On byl na ní zrovna tak surovej, jako na svojí manželku, ten zloduch umí jen vysávat každého a mlátit! Přeji mu jen jedno, ať z těch kolejí, kam si chodí poležet, nevstává! Vlaky jezdí stále! On škodí všude a každému! Já bych ten film s ním natočila, hrál by sám sebe, vraha!

Rolf7112020
12. 5. 2022 • 17:50

Když je Rychtářovi 64 let, těžko by bylo jeho matce 78 let. Konec.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.