Maminka Bartošové (†48): NAŠLA SI NOVOU IVETU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Maminka Bartošové (†48): NAŠLA SI NOVOU IVETU!

Svatava, maminka Ivety.
Svatava, maminka Ivety.  (Slávka Červená, archiv)

Koncert, který vzdá hold Ivetě Bartošové... Ten konečně včera večer proběhl v pražské Lucerně. Osm let od zpěvaččiny tragické smrti. Ivetiny hity zpívalo její dvojče – sestra Ivana (56) a další. Je ale s podivem, že nepozvali Lucii Třešňákovou (40). Ta je totiž podle Svatavy Bartošové (83) věrnou kopií její zesnulé dcery. Maminka si ji dokonce se svou Ivetkou spletla!

„Ona mi ji ta zpěvačka Lucie připomíná i vizáží a pohyby. Je to neskutečné! Tohle musím ukázat Arturovi,“ byla nadšená Svatava, když zmiňovala svého vnuka. A byl to Jarek Šimek (48), díky němuž se paní Svatava seznámila se svojí »druhou Ivetou«, tedy Lucií, jejíž hlas ji po letech pohladil. Bylo to, jako by se jí alespoň na chvíli vrátila její druhá holčička.

Nové duety

Lucie Třešňáková začala zpívat s Josefem Boudou (36), který vystupuje už 16 let jako Karel Gott revival Morava. Oba doposud především revivaloví zpěváci vytvořili duo Josef & Lucie a zpívají místo největších hitů našich Slavíků nové duety, které tak trochu vytváří dojem, že Karel Gott (†80) a Iveta Bartošová jsou tu s námi dál. A jejich první vzpomínkový singl se právě tak i jmenuje: Jsme tu s vámi stále. Jeho autorem je Šimek, jenž s Ivetou spolupracoval.

„Když mi syn Lumír pustil písničku Jsme tu s vámi stále, říkala jsem mu, že ani nevím, že tenhle duet Iveta s Gottem nazpívala. Smál se mi a říkal: Mami, já si taky myslel, že je to Iveta a Karel, ale není, jsou to jen dva zpěváci, kteří mají jejich hlasy,“ popsala svou mýlku paní Bartošová.

Režisér Ivety Michal Samir: V životě Bartošové bylo všechno

Video se připravuje ...

Nepozvali je

„Paní Svatava si potom sehnala k tý písničce i videoklip a to mi udělalo velkou radost,“ prozradil Aha! Šimek, který sám kroutí hlavou nad tím, proč vlastně pár Josef & Lucie do Lucerny nepozvali. A o tom, proč nebyl na koncertní poctu s názvem Ve jménu Ivety pozván on sám, který byl Ivetě ze všech kolegů před jejím tragickým skonem úplně nejblíže, raději nepřemýšlí.

„Do smrti budu vděčný, že jsem se s ní pracovně potkal a mohl pro ni napsat písně, které teprve časem získávají mnohem větší hodnotu a význam, než měly tehdy. Iveta v mém srdci navždy zůstává princeznou popu,“ usmál se při vzpomínce na Ivetu Bartošovou Jarek Šimek. Samotný koncert začal i skončil po uzávěrce tohoto vydání.

Jiří Pomeje– dluhy, alkohol, skandály, rakovina. Kontroverzní osobnost se stala vděčným soustem pro média

Video se připravuje ...Přečtěte si
zuzakirsch
4. 10. 2022 • 10:41

Třešňáková s cuketou mezi očima připomíná Ivetu?

zapos
3. 10. 2022 • 11:33

Hlavně že se neopomnel znovu zviditelnit parazit bukvice Simek. Tento homosexual už neví jak na sebe upozornit. Když to nejde na Šlágru tak vetrel tady. Tento parazit Ivetku zneužíval až dost. Simek byl ten kdo k Ivetce nasadil dobytka Macuru.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.