Slováček prozradil tajemství: ŠTAIDL ROZBIL RODINU IVETY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Slováček prozradil tajemství: ŠTAIDL ROZBIL RODINU IVETY!

Premiéra druhé řady minisérie Iveta odhalila, co měl Felix Slováček (80) společného s tragicky zesnulou zpěvačkou Bartošovou (†48). A že jí bývalý partner Ladislav Štaidl (†75) zakazoval zpívat s její sestrou-dvojčetem Ivanou (57)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5584406
28. 04. 2023 17:50

No media hlavne opomíjí ten nejpodstatnejsí zákulisní fakt, že zasvecení blízcí lide rikali panu Štaidlovi, aby si s IB intimne nezacinal. Pro nej to mohla byt zabava, hrátky s další mladou kráskou, ale ona to s nim neunesla, ani své břímě v mozku.
Dle sveho medialniho vyjadreni i pan Felix Slováček mu to řikal tež. Žel marně. Pan Štaidl se v te dobe kdy k nemu do agentury IB prešla umělecky/manažensky staral o Dalibora Jandu a na čiste profesni úrovni to melo zustat i s IB. Ona uz byla značne mentalne, zdravotně nalomena, narušena z detstvi a ze ztráty spoluprace dua s PS a dalsi zatezove situace ji žel postupne totalne rozdrtili včetně lékové toxikománie.

Uživatel_5584406
28. 04. 2023 18:03

preklep - rozdrtily.
Jinak jen stručne uzivatel MIKA ma pravdu. Zel nikdo ji cely čas účinne odborně bio-psycho-socialne nepomohl, presto, že dlouhodobe vysilala silné verejné alarmující signaly. Sice sverázne (tak jak to uz u tzv. "zranitelných osob" byva), ale byly evidentním volaním SOS.
A ted nekorektní TV médiá, kt. prispely k jeji sebe-vrazde toci o ni zivotopisne ziskuchtivé serialy

doktormediciny
29. 04. 2023 20:00

No jo, ale na tge toxikomanii nesl vinu snad i nekdo jiny...nejaqk se k tem lekum musela dos***/ treba na cernem trhu/

doktormediciny
12. 05. 2023 19:59

S tou lekovou toxikomanii mi to nejak nepripada. leky se zavuslosti snad muze psat ptakt.lekar a nekolik odborniku. Takze.....nikdo na sebe nebzal nevdecnyx ukol to zatrhnout/poklud to bylo tak daleko/

pravlast
28. 04. 2023 09:35

Kdysi kdesi někdo uváděl že Iveta Ivanu od dětství nesnášela a nenáviděla,Štaidl asi tušil že by to nebyla dobrá spolupráce.

hejhej
28. 04. 2023 10:48

pravlast: V Trojanovicích, jejich bydlišti ,to říkali už když chodili do školy. Ivana měla zvučnější hlas a zazpívala více oktáv než Iveta.

hejhej
28. 04. 2023 10:49

opr.chodily

miroslava13
27. 04. 2023 13:29

no to si pamatuji. média přinášela seriál na pokračování o TOM ,že Ivetu unesl nějaký muž a že musí chodit v jeho bytě zabalená do alobalu, aby jí kamery nedokázaly zabrat a natočit a vůbec vysledovat. Od té doby jsem si MYSLELA , ŽE JE PSYCHICKY NEMOCNÁ. Když dokázala takovým bludům uvěřit!. A pak už mě nezajímala. Tato příhoda mi stačila.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.