Noční můra Harryho! Uvidí královna ještě svou vnučku? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Noční můra Harryho! Uvidí královna ještě svou vnučku?

Harry má o královnu strach!
Harry má o královnu strach! (archiv)

Nedávná hospitalizace královny Alžběty II. (95) pořádně vyděsila prince Harryho (37), který žije s Meghan Markle (40) dlouhodobě ve Spojených státech. Nejpozději na Vánoce se proto do Británie vrátí.

Harry se s rodinou vídá minimálně, teď má ale hned dva důvody k tomu navštívit rodnou zemi. Jednak královna doposud neviděla malou vnučku Lilibet, která dostala jméno podle její přezdívky z dětství, a pak se Harry obává stejného scénáře z jara. Podle zdroje z blízkého okolí slavného páru by si Harry neodpustil, kdyby se s královnou nestihl rozloučit, stejně jako s dědečkem, princem Phillipem. 

Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah, věřili byste?

Královnu již delší dobu provázejí blíže nespecifikované zdravotní obtíže, kvůli kterým ruší nasmlouvaný program. Podle TN.cz se královna ani nezúčastní klimatické konference ve skotském Glasgow, která začíná v neděli.

Blesk Podcast: Smrt Philipa (†99). Dusno na pohřbu 

 Přečtěte si
Milla
2. 1. 2022 • 20:39

Tak máme hluboko po Vánocích a citlivý lhář a prolhaný sobec se na bábinku podívat nepřijel,že jo.Kdepak ty své informace berete?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.