To už Meghan nevydýchala! UTAJENÁ POPÁSOVKA OD KRÁLOVNY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 20. května 2022

Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

To už Meghan nevydýchala! UTAJENÁ POPÁSOVKA OD KRÁLOVNY

Od nečekané zprávy, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu opouštějí monarchii co nevidět uběhnou dva roky. Opravdové důvody radikálního rozhodnutí se přitom začaly klubat až s odstupem. A teď vyšel najevo i královnin nelítostný kalkul.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milla
02. 01. 2022 20:34

Ahoj.Tak po letošním vánočním projevu podle vás uprchnou všichni,jediný kdo se objevil na fotce byl zesnulý manžel.Že by to jen ukazovalo trapnost Sussexských lhářů?

Milla
03. 12. 2021 02:01

Vážení znalci,než budete někoho obviňovat nebylo by od věci zjistit si fakta.Nárok na titul prince mají pouze děti a vnoučata panovníka a nejstarší vnuk prince z Walesu.Gigantický problém pro prolhaná Sussexata je že by museli počkat,stejně jako celé generace čistě bílých potomků v minulosti,až se Charles stane králem.Pokud jde o ty vaše fotografické výlevy-královna fotografie používané při vysílání střídá,není tak dlouho co za ní byly jen fotky jejího otce,manžela a psů.Ani její matka ne a schválně?Je bílá?Jo.A nemyslím že vzhledem k jejich chování a úprku od všech povinností a totální mprolhanosti obou by bylo rozumné čekat že se tam ještě někdy objeví.Vybrali se sami.A vy zkuste nelhat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.