To už Meghan nevydýchala! UTAJENÁ POPÁSOVKA OD KRÁLOVNY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

To už Meghan nevydýchala! UTAJENÁ POPÁSOVKA OD KRÁLOVNY

Meghan Markle na online summitu DealBook.
Meghan Markle na online summitu DealBook. (profimedia.cz)

Od nečekané zprávy, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu opouštějí monarchii co nevidět uběhnou dva roky. Opravdové důvody radikálního rozhodnutí se přitom začaly klubat až s odstupem. A teď vyšel najevo i královnin nelítostný kalkul.

O bývalé herečce Meghan Markle (40) se ví, že se rve za lidská práva. Když se proto v království v době jejího těhotenství začalo spekulovat, jestli její prvorozený syn Archie nebude mít náhodou snědou pleť, když je Meghanina matka černoška, bylo na velký spor založeno. „U určitých osob z rodiny panovaly obavy, jak tmavá může být jeho kůže, když se narodí,“ svěřila se Meghan v pořadu Oprah Winfrey s odstupem, aniž by specifikovala, o koho šlo.

Meghan Markleová a Melissa McCarthyová uvedly nový charitativní projekt

Video se připravuje ...

I přestože se narodil krásný zdravý klouček, královna Alžběta II. byla striktně proti, aby se stal princem. Rasistické chování ze strany království rozhněvalo i prince Harryho.

Podle zjištění TN.cz dávala královna nesouhlas s původem Meghan jasně najevo. V knize Brothers and Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan, která vyšla letos v listopadu, přichází její autor Christopher Andersen podle deníku Mirror i s dalším důvodem, proč se Harry a Meghan vzdali titulu.

Královna prý nechala odstranit fotografie vévody a vévodkyně ze Sussexu s jejich synem ze svého stolu, z místa, které patřilo královské rodině. Zůstaly zde jen snímky Williama a Kate s rodinou nebo prince Charlese a Camilly.

Toho si však Meghan s Harrym všimli při následném projevu královny. Tato královnina zrada jen uspíšila přesun za velkou louži.

Blesk Podcast: Smrt Philipa (†99). Na pohřbu bude kvůli Harrymu a Meghan dusno

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Eva Obstova
14. 7. 2022 • 06:59

A ještě:
Lživost i úprk Harryho a Megan od povinností ukazují
na jejich vyspělost ...

Eva Obstova
14. 7. 2022 • 06:53

Millo,
správný, věcný názor.
Do jiné diskuse, k článku "Kate bude opět chovat" jsem se vyjádřila obdobně.
Zavádějícími nadpisy , či trapnými úvahami se z článků stává hloupá senzace a ne normální informace.

Milla
2. 1. 2022 • 20:34

Ahoj.Tak po letošním vánočním projevu podle vás uprchnou všichni,jediný kdo se objevil na fotce byl zesnulý manžel.Že by to jen ukazovalo trapnost Sussexských lhářů?

Milla
3. 12. 2021 • 02:01

Vážení znalci,než budete někoho obviňovat nebylo by od věci zjistit si fakta.Nárok na titul prince mají pouze děti a vnoučata panovníka a nejstarší vnuk prince z Walesu.Gigantický problém pro prolhaná Sussexata je že by museli počkat,stejně jako celé generace čistě bílých potomků v minulosti,až se Charles stane králem.Pokud jde o ty vaše fotografické výlevy-královna fotografie používané při vysílání střídá,není tak dlouho co za ní byly jen fotky jejího otce,manžela a psů.Ani její matka ne a schválně?Je bílá?Jo.A nemyslím že vzhledem k jejich chování a úprku od všech povinností a totální mprolhanosti obou by bylo rozumné čekat že se tam ještě někdy objeví.Vybrali se sami.A vy zkuste nelhat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.