Nejbolavější tajemství královské rodiny: Charles je rasista?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 28. ledna 2022

Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava

Nejbolavější tajemství královské rodiny: Charles je rasista?!

Byl to poprask, když britský princ Harry (37) a jeho manželka Meghan (40) v březnu osočili nejmenovaného člena královské rodiny z rasismu. „Kdo to asi je?“ vrtalo všem hlavou. Nově vydaná kniha teď konečně odhaluje, že má jít o Harryho otce, prince Charlese (73)! Palác to odmítá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milla
03. 12. 2021 02:15

Pan Anderson je všechno jen ne důvěryhodný zdroj jak mu okamžitě vrazila baterie britwských novinářůkteří narozdíl od něj odborníci na královskou rodinu jsou.Charles je jediný kdo zaměstnává jakopersonál mnoho lidí nebělošského původu,měl africko-americkou sekretářku i tiskovou mluvčí(Coleen Harrisovou)a navíc-kdyby o jejich zasnoubení pronášel rasistické komentáře požádali by ho Harry a Megfhan aby ji vedl k oltáři a zúčastnili by se jako své první veřejné akce po svaqtbě slavnosti k Charlesovým sedmdesátinám kde Harry pronesl dokonce projev?Jinak s potěšením zaznamenávám že jste dokázali dodat dalšíkvák k prohlášení Sussexských lhářů-zatímco Harry řekl že k té debatě došlo jednou na počátku jejich vztahu Meghan tvrdila že se to řešilo pořád během jejího těhotenství ale ne s ní ale řekl jí to Harry,dokonce prý proto aby ji ochránil.Vtipné.A teď to není ani na začátku vztahu ani během těhotenství ale po Taky dobrý.zásnubách.

Saschajede
30. 11. 2021 09:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzina
30. 11. 2021 09:02

Nezlobte se na mě, ale dnes se to s tím rasismem hóóódně přehání, člověk si musí sakra dávat pozor na to co řekne, aby se naši tmavší spoluobčané náhodou necítili dotčení, ale za to co dokazují????? Je to horší než za komančů, ti je alespoň donutili vstaát a jít do práce, ale to jsem odbočila. Já jen nechápu, že sňatek Harykovi s tou mrchou královna vůbec povolila. Měl dostat jednu dobře mířenou a bylo by po lásce.

jardavozembouch
30. 11. 2021 08:53

Princezna Diana musí rotovat v hrobě, když vidí, co se z Harryka stalo. Nechápu, kam dal woči... vyskákaná rozvedená koza - manipulátorka. Krasavice není, chytrá asi také moc nebude, zato mazaná jako liška a hlavně manipulovat s druhými umí dobře. Harryka si omotala kolem prstu, oddělila ho šikovně od zbytku rodiny. Prakticky rodinu rozdělila a Harryka oddělila od svých blízkých. No, snad se jí to jednou vrátí.

honzina
30. 11. 2021 09:03

Bude to ještě chvíli trvat, ale vrátí se jí všechno i s úrokama. Nic jinýho si nezaslouží, potvora!!!!

ginkognito
30. 11. 2021 08:52

Prosímvás, je to dané geneticky po miliony let, že je člověk vlastně rasista. Ovšem tak posledních několik desetiletí se dělá jako uměle, že vůbec ne. A výsledek je, že je to ještě horší, než předtím. Ještě v 19. století byla úchylka, když třeba běloška měla dítě s černochem, prostě baba byla miglá. Dnes jsou promícháni všichni, ale kdesi vzadu prostě zůstáváto, co bylo milion let v normě.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.