Koktová na dně: Jsem z toho nešťastná, já jsem ho poslala do léčebny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Koktová na dně: Jsem z toho nešťastná, já jsem ho poslala do léčebny

Josef Kokta s manželkou Ornellou
Josef Kokta s manželkou Ornellou (Blesk:Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER)

Nadváha dnes už jedenáctiletého syna nedá Ornelle Koktové (31) samozřejmě spát.  I když Kokta junior dokonce absolvoval pobyt ve zdravotnickém zařízení v Říčanech, nadbytečná kila stále nemizí. Co s tím?

„Sama jsem z toho nešťastná, já jsem ho poslala do léčebny. Za prvé se tam některé děti navzájem šikanují, byť jsou všichni tlustí. A zadruhé něco málo zhubne, ale já prostě nevím," lamentuje ohledně nehubnutí syna Quentina trojnásobná maminka v podcastu Agáta a Ornella show Tak jak nás neznáte.

Ornella Koktová: První slova o další reality show! Kam půjde po Survivoru?

Video se připravuje ...

„Pije vodu, sladké limonády vůbec doma nemáme. Odmala bytostně nemá rád knedlíky, takže někdy sní jenom jablko. A myslím si, že jak jí málo, tak se mu vše ukládá, je to začarovaný kruh. Teď jsem doma zavedla, že budeme spolu chodit do kopce každý den. I lékař doporučil svižnou chůzi, to prý stačí," odtajnila novou strategii Ornella Koktová

Ornella Koktová o svatbě matky Štikové: Tvrdá slova!

Video se připravuje ...Přečtěte si
delphina
24. 4. 2024 • 10:54

No nevím nevím.Nedavno jsem viděla fotku i těch jejích mladších dětí a přišly mí pěkně oplá­cané­.Jis­tě,ge­netic­ká výbava dělá svoje,ale možná tam byl špatný stravovací základ od miminek.

Dianthos
24. 4. 2024 • 08:48

Co s tím? Pravidelné stravování s přiměřenými dávkami jídla tak, aby vždy stihl úplně vytrávit. Před jídlem je dobré napít se vody a počkat, až se žaludek vyprázdní. Nejíst nic mezi jídly. Hlavní jídlo přes den, večer něco lehčího, snadno stravitelného (polévka). Dostatek zeleniny, ovoce, semen,... nutričně hodnotná jídla. Pohlídat, aby nemlsal.

Dianthos
24. 4. 2024 • 08:23

Bello, to je zajímavá informace o tvorbě tukových buněk do tří let. Zajímalo by mě, z jakého zdroje ji máte.
Jak by to potom měli lidé, kteří jako děti byli velmi hubení, až podvyživení a v dospělosti pak ohromně nabrali a jsou silně obézní?

Dianthos
24. 4. 2024 • 08:15

Tělo potřebuje přijímat tuk, nepotřebuje zmrzlinu nebo dort. Jídlo musí být především chutné, aby ho dítě snědlo. Pokud špatně jí, nedostává potřebné živiny, tělo strádá a ukládá tuk.
Váš jídelníček naprosto neschvaluji. Mnoho obilovin - ráno ovesná kaše, oběd pečivo, večeře těstoviny?? Hlavní jídlo by mělo být v poledne. Večer ta Vaše polední polévka. A mezi jídly nejíst nic. Ani to ovoce. Narušuje to trávení ještě nestráveného jídla. A podporuje to mlsavost. "Sem tam sklenička 100% džusu" - příliš cukru. Lépe mu dát ovoce. Jinak popisujete masitá jídla s přílohami, nepíšete o zelenině. Nabádáte používat málo mouky a za vhodné jídlo považujete těstoviny s krevetami. A zřejmě nevíte, že Koktovic děti nemají rády maso. ;-)

bella.
23. 4. 2024 • 23:41

Vážená Ornelo, to dítě jste takto "vyžrala " Vy!
Tukové buňky se tvoří do 3 let dítěte a k obezitě jste ho odsoudila Vy.Oplácaný už zůstane. To se má asi tak, že místo uvařit, dát najíst 3-4 x za den a dost ! jste nedělala.Děti se cpou po celý den, protože holt se jim,pořád něco nabízí. Kdy jim vůbec vytráví ? Mateřská a rodičovská by se měla zkrátit! Nefunguje a stát je příliš štědrý!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.