Gábina na mušce! Koktová drsně tepe do Partyšové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Gábina na mušce! Koktová drsně tepe do Partyšové

„Byl to jediný ženatý člověk. Neměla jsem z toho špatné svědomí. Vídala jsem se i s jinými lidmi. Nebrala jsem to, že to bude dlouhodobý vztah. Bylo mi osmnáct,“ zavzpomínala Ornella na začátky s partnerem Pepou. A návdavkem přidává nečekaný rýpanec do jeho bývalky! 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
22. 05. 2024 02:29

Když si s ním začínala, netušila, že má finanční problémy. Byl známý jako úspěšný milionář.

reagovat nahlásit
rydlo
21. 05. 2024 14:27

Partyšová by měla už té primitivní Ornelle jakýmkoli způsobem zavřít tu její vypasenou hubu, aby si konečně tu hubu s Gábinou přestala veřejně vyplachovat. I když by bylo pod úrovní Partyšové se zahazovat s něčím takovým primitivním, jako je Ornella, (viz její deníčky na pokračování), ale už by nějak zakročit měla. Buď ručně, nebo soudně.

reagovat nahlásit
Marta Kubíková
21. 05. 2024 13:45

Ornella tak nějak zapomněla, jaký hon tehdy na Koktu dělala.
A když se zdálo, že Kokta po tom románku s Ornellou vystřízlivěl a chtěl se vrátit ke Gábině, tak se toho honu vložila i její máma Monika / tehdy Štiková/ a dělaly takový cirkus, až ho uhnaly.
A teď bude Ornela blbě kecat....Ornello, ty články o tom honu jsem ještě dohledatelné.

reagovat nahlásit
hejhej
21. 05. 2024 12:53

Partyšová ( ač ji nijak nemusím) přece jenom něco umí, na rozdíl od hloupé Ornely. Ona je stejně přitroublá jako její kamarádka Agáta. Nic neumějí, jenom hloupě žvanit a kritizovat. Hlavně, že jsou v buváru - blbky. Článek nemá cenu číst - debilní info od blbky

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
22. 05. 2024 01:04

hejhej; docela by mě zajímalo, co umí Partyšová! Jednou jsem jí viděla odpovídat na nějaké běžné otázky a byla naprosto dutá, u tak jednoduchých otázek! Ona nevěděla, ani kdy skončila II.světová válka! Ještě řekla, jo kdyby jste se mně zeptala, kde prodávají nejlepší šminky.....Ta už má na sobě tolik opravovaných kůží, já bych se bála, že se každou chvíli rozpadnu! Co ona dělá celý život, jen schání chlapa, no takového troubu a hlavně bohatého! Taková venkovská nanynka.

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.