Gábina na mušce! Koktová drsně tepe do Partyšové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Gábina na mušce! Koktová drsně tepe do Partyšové

Koktové nedá Partyšová očividně stále spát!
Koktové nedá Partyšová očividně stále spát! (Archiv Blesku, Repro Prima)

„Byl to jediný ženatý člověk. Neměla jsem z toho špatné svědomí. Vídala jsem se i s jinými lidmi. Nebrala jsem to, že to bude dlouhodobý vztah. Bylo mi osmnáct,“ zavzpomínala Ornella na začátky s partnerem Pepou. A návdavkem přidává nečekaný rýpanec do jeho bývalky! 

„Tohle byl osud. Měla bych špatné svědomí, kdyby ta druhá žena byla taková, která je hrozně hodná a žila pro tu rodinu. Já ho za to zpětně mučím, že skončil to manželství. Tam to bylo rodinné a vřelé a tohle byl jiný příběh,“ rýpla si Ornella Koktová drsně do Gábiny Partyšové v podcastu Agáta a Ornella.

Gábina Partyšová přiznala: Díky miliardářovi macechou!

Video se připravuje ...

„Nejsem zlatokopka, kdekdo ví, že můj manžel momentálně není multimilionář. Myslím si, že veřejnost mě vnímá jako milenku, která porazila manželku, na kterou všichni spíš vsázeli. V tomhle směru se určitě cítím jako vítěz. Když se řekne Gábina Partyšová, napadne mě slovo nenávist. Nesnáším lidi, kteří lžou a napadají bezbranné lidi, hrajou si na hodné a ve skutečnosti takoví nejsou," ani v minulosti nešetřila Koktova aktuální partnerka ryvalku v barrandovském pořadu Týden v ringu. 

Gábina Partyšová tloustne: Druhé dítě s miliardářem?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Dianthos
22. 5. 2024 • 02:29

Když si s ním začínala, netušila, že má finanční problémy. Byl známý jako úspěšný milionář.

ELLA Průšová
22. 5. 2024 • 01:04

hejhej; docela by mě zajímalo, co umí Partyšová! Jednou jsem jí viděla odpovídat na nějaké běžné otázky a byla naprosto dutá, u tak jednoduchých otázek! Ona nevěděla, ani kdy skončila II.světová válka! Ještě řekla, jo kdyby jste se mně zeptala, kde prodávají nejlepší šminky.....Ta už má na sobě tolik opravovaných kůží, já bych se bála, že se každou chvíli rozpadnu! Co ona dělá celý život, jen schání chlapa, no takového troubu a hlavně bohatého! Taková venkovská nanynka.

rydlo
21. 5. 2024 • 14:27

Partyšová by měla už té primitivní Ornelle jakýmkoli způsobem zavřít tu její vypasenou hubu, aby si konečně tu hubu s Gábinou přestala veřejně vyplachovat. I když by bylo pod úrovní Partyšové se zahazovat s něčím takovým primitivním, jako je Ornella, (viz její deníčky na pokračování), ale už by nějak zakročit měla. Buď ručně, nebo soudně.

Marta Kubíková
21. 5. 2024 • 13:45

Ornella tak nějak zapomněla, jaký hon tehdy na Koktu dělala.
A když se zdálo, že Kokta po tom románku s Ornellou vystřízlivěl a chtěl se vrátit ke Gábině, tak se toho honu vložila i její máma Monika / tehdy Štiková/ a dělaly takový cirkus, až ho uhnaly.
A teď bude Ornela blbě kecat....Ornello, ty články o tom honu jsem ještě dohledatelné.

hejhej
21. 5. 2024 • 12:53

Partyšová ( ač ji nijak nemusím) přece jenom něco umí, na rozdíl od hloupé Ornely. Ona je stejně přitroublá jako její kamarádka Agáta. Nic neumějí, jenom hloupě žvanit a kritizovat. Hlavně, že jsou v buváru - blbky. Článek nemá cenu číst - debilní info od blbky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.