Ornella vystavila prsa na Instagramu: Reakce Kokty je k nezaplacení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Ornella vystavila prsa na Instagramu: Reakce Kokty je k nezaplacení

Ornella Koktová nahá
Ornella Koktová nahá (Instagram)

Ornella Koktová (31) rozhodně není žádná stydlivka. Naopak se o své bujné vnady čas od času ráda podělí na sociálních sítích. Její manžel Josef Kokta (67) si o tom očividně myslí své.

Brunetka si momentálně užívá dovolenou v Itálii, na kterou vyrazila společně s kamarádkou. Po všemožných procházkách po městě se dámy rozhodly, že si půjdou sednout do restaurace na něco dobrého. Ornella oblékla krásné květinové šaty na ramínka, ve kterých vynikly její bujné vnady. „Jo“ napsal pod snímek její manžel Pepa, který mezitím doma hlídá jejich tři děti. Jeho stručné komentáře se u Ornelliných fotek objevují velmi často, většinou to znamená, že se mu daný snímek líbí.

Ornella Koktová: Pepa mi k narozeninám nedal žádný dárek!

Video se připravuje ...

Koktová za fotku schytala ale i kritiku. „Ornello trochu soudnosti,“ napsala jí jedna dáma pod vyprsený snímek. Brunetka se ale nedala a dámě ihned odpověděla. „Tak tady posílám i s dezertem,“ reagovala Ornella na komentář a přidala snímek svého výstřihu nad talířem plným dobrot.

Ornella Koktová si užívá v Itálii.

Podlepená Ornella Koktová: Prsa po třech dětech vytáhla nahoru!

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
11. 7. 2024 • 15:09

To si úplně nemyslím. ukázalo se, že je úplně stejná. Vulgární, primitivní, nesoudná, sebepřeceňující. Jen tím, že mluví pomalu, vzbuzuje dojem jakési dobračky. Ale je to v ní, a hranice už byly překročeny. A ty rychle vydělané peníze jsou jak droga. Neskončí to jen tak tím, že mám x milionů, a už se budu chovat normálně.
Problém bude mít zřejmě až tehdy, až se ty dvě pohádají. A že se pohádají, na bych si vsadila.

stoura
9. 7. 2024 • 05:10

Dianthos
8. 7. 2024 • 19:45

Ona nepotřebuje takové peníze navždy. Potřebuje vydělat na rodinný dům, aby žili ve vlastním. A pokud jí v tom pomůže Agáta, tak proč ne.
Hlavně by ale Agátu neměla brát vážně a neměla by jít v jejích stopách.

hejhej
8. 7. 2024 • 15:01

Proč se vůbec o té nic neříkající nule píše ??

qwerta
7. 7. 2024 • 22:37

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.