Historie se opakuje? Vrazil mi kudlu do zad, říká Vignerová o Kolečkovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Historie se opakuje? Vrazil mi kudlu do zad, říká Vignerová o Kolečkovi

Na křivdu a bolest Aneta přesto nezapomněla.
Na křivdu a bolest Aneta přesto nezapomněla. (Blesk: Martin Hykl )

Nejprve ostře sledovaný milostný trojúhelník, který nemá řešení, a pak hned láska do konce života? Aneta Vignerová (35) dala scénáristovi Petrovi Kolečkovi (39) poslední šanci, chopil se ji s grácií, modelku a matku společného syna Jiříčka si nakonec tajně vzal a od té doby seká latinu. Na křivdu a bolest ale Aneta přesto nezapomněla.

„Dostávaly se ke mně různé informace, jestli o tom něco vím a že se tam něco tvoří a že se nijak neschovává a je to tam celkem veřejné,“ přiznala Aneta v podcastu Ornelly Koktové a Agáty Hanychové, který vysílají na platformě HeroHero. Tehdy měla jiné starosti, veškerý čas věnovala péči o malého syna. 

Aneta Vignerová: V minulosti se nenimrám. Máma musí být silná, povedlo se mi to i v těžkých chvílích

Video se připravuje ...

„Byla to prostě nevěra, ale říct mi to sám nepřišel. Já jsem na něj pak udeřila, jestli je to pravda, a on mi tehdy řekl něco, že s ní byl v kině nebo něco takového,“ cituje její vyjádření i deník Expres.cz.

„Já si myslím, že každá nevěra je kudla do zad, je to lež. Ty máš pocit, že s tím člověkem jedeš fair play, a on prostě přijde a zezadu tě píchne... a on tě ani nepíchne, ještě se to dozvíš od někoho jiného,“ vzpomínala na událost, která jí paradoxně ve finále zachránila vztah. „Je to hrozné, že to musí být zrovna nevěra, a je to hnusné, ale nám to hrozně pomohlo a řekla bych, že to je mezi námi teď lepší, než to bylo,“ dodala s vděčností.

Petr Kolečko: První vyznání manželce Vignerové!

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
mika
5. 6. 2024 • 13:37

když jí zahybá když je mladá, tak se ptáp, co bude, až holka zestárne?

mika
31. 5. 2024 • 14:04

já nevím, zda bych mu už věřila. kdo zalže jednou a zahne, tak to udělá vždycky, protože má takovou povahu-křivou. a ON navíc není ani bůhví jaký krasavec!!! Nevím, proč se o něj ženské perou. kdyby nebyl režisér, tak na něj všichni kašlou.

bella.
20. 5. 2024 • 13:49

Dianthos
-----------

hirenaa
18. 5. 2024 • 20:51

vy to máte ale zmáklý

hejhej
18. 5. 2024 • 12:56

bella:

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.