Konec Kokty a jeho Ornelly: Upřímná slova o mladším milenci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Konec Kokty a jeho Ornelly: Upřímná slova o mladším milenci

Pepa a Ornella Koktovi
Pepa a Ornella Koktovi (Instagram)

Věkový rozdíl manželů Koktových přesahuje tři dekády. I tak ale dokázali, jak moc se na začátku okolí mýlilo, když jim věštilo brzký konec. Dnes jsou spolu 13 let a patří tak k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. 

Ornella (31) je mladší bezmála o 35 let. K otázce budoucnosti proto s Pepou (67) přistupují s upřímností. „Já sice teď neumírám, ale doufám, že si ještě užije. Chci jí to dopřát. Ideálně s mladším chlapem, protože teď tady žije se mnou. Potom si ho musí sama najít. Teď teda ne, to já bych se na to nemohl koukat,“ říká například Pepa. 

Josef Kokta: Až budu Ornelle na obtíž, spáchám sebevraždu!

Video se připravuje ...

V jednom z posledních dílů podcastu Agáta a Ornella, kde byl Pepa hostem, padla řeč i na děti. „Já můžu otěhotnět, ale musela bych nechat oplodnit vajíčko, které by mi pak vložili do dělohy, ale já doufám, že druhý manžel bude mít děti, budou už velký a nebudou chtít nic,“ zareagovala Ornella. „Ale je fajn, že pro toho nového manžela pak budeš mít tu možnost, že můžete mít další dítě,“ doplnil hned pohotově Pepa. 

Vyšší věk a s ním i možné zdravotní komplikace Pepy nejsou tabu ani pro prvorozeného syna Quentina (11). „Je to pořád stejně dokola, dokud nepadnu. A to se může stát. Je mi 67, můžu někde upadnout a je to hned. Quentin má proto mobil a ví, jak má zavolat pomoc, záchranku. Musí být připravený, kdyby se něco stalo,“ popsal Kokta

Co uvidíte ve Štikách? Ornella prozradí, jak má Kokta velký penis!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
10. 7. 2024 • 06:43

Pepovi je teprve 67 let a chová se, jakoby byl nad hrobem. V jeho případě ho tedy mladá žena neomladila. Jiní muži jsou aktivní v 80 letech a ještě plodí děti.

yokky
10. 7. 2024 • 00:24

yokky
10. 7. 2024 • 00:23

Monika Černohlawková
10. 7. 2024 • 00:06

Co říct... ať jim to vydrží co to dá,ale Ornella s Agátou to opravdu neee.!!Ty dvě vydělávají na tom že pomlouvají ostatní a přitom jsou tak omezené a stupidní,nikdy jsem nepoznala někoho jako jsou oni dvě.Opravdu se divím že jím ještě nikdo nerozbil hubu.Snad se jím jednou rozsvítí v tom co nosí na krku a konečně zavřou obě hubu a začnou se starat o své.Doufam v to 🙏🙏🙏

Slovenka Boženka
9. 7. 2024 • 21:46

Čo máš proti tomu,ako žijú Ornela s Jozefom?Môžu byť vzorom pre mnohých.O matke sa nevyjadrujem...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.