Prasklo na Koktu s Ornellou: Stejný problém jako Brzobohatý s Taťánou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Prasklo na Koktu s Ornellou: Stejný problém jako Brzobohatý s Taťánou

Ornella by si přála anulaci církevního sňatku s Pepovo první ženou Věrou
Ornella by si přála anulaci církevního sňatku s Pepovo první ženou Věrou (Profimedia.cz, M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek)

Rozvodová válka Taťány Kuchařové (36) a Ondřeje Brzobohatého (41), kdy éterem proběhla církevní žaloba narvaná k prasknutí nařčeními a útoky na Ondřejovu sexuální orientaci a jeho zálibu v drag, je ještě v živé paměti. Podobná situace se má týkat i manžela Ornelly Koktové (30), Pepy (67). 

Pepa Kokta byl před uzavřením sňatku s tehdy mladičkou Ornellou ženatý dvakrát. S první manželkou Věrou se navíc brali v kostele a jejich církevní sňatek nebyl dodnes anulován, což Ornellu přirozeně mrzí. 

Verešovou okradli na horách. A Kokta přichází o zrak!

Video se připravuje ...

Zato z rozvodu s moderátorkou Gabrielou Partyšovou prý Ornella výčitky nemá. „Tohle byl osud. Měla bych špatné svědomí, kdyby ta druhá žena byla taková, která je hrozně hodná a žila pro tu rodinu. Já ho za to zpětně mučím, že skončil to manželství. Tam to bylo rodinné a vřelé a tohle byl jiný příběh,“ prozradila Expresu. 

Ačkoli zpočátku do jejich vztahu okolí příliš nadějí nevkládalo, dnes patří Koktovi k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Že je Ornella Pepovi oporou v dobrém u zlém, dokládá i překonání krize, která se zdála být bezvýchodná. „Řekla jsem, že pokud se mnou nebude trávit čas a nebudeme spolu komunikovat, tak to je konec. Bylo mi ho líto. Myslím si, že by ho nic nenaplňovalo a nebavil by ho život. Od té doby si děláme čas pro sebe. Byla jsem milimetr od toho to vše ukončit,“ přiznala Ornella s odstupem. 

Ornella Koktová po konci v Survivoru: Halucinace a kolaps!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.