Kuchařová pukne vzteky: Písařovicová o miminku s Ondřejem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Kuchařová pukne vzteky: Písařovicová o miminku s Ondřejem

Kuchařová tvrdí, že Brzobohatý byl s Písařovicovou už v době jejich manželství.
Kuchařová tvrdí, že Brzobohatý byl s Písařovicovou už v době jejich manželství. (Blesk)

Zatímco Ondřej Brzobohatý (40) po rozvodu s Taťánu Kuchařovou (36) našel štěstí po boku Daniely Písařovicové (44) a vyhlíží prvního potomka, Taťána ne a ne otočit list. Přitom by si rodinu také přála... 

„Rozhodně chci mít jednou děti a věřím, že rodinu mít budu. Ale až budu chtít já, až pro to bude ideální doba a podmínky. Takže ano, mám to v plánu a nepotřebuji se s tím nikomu svěřovat,“ přiznala Kuchařová nedávno pro iDnes.cz.

Taťána Kuchařová: O tom, že se mám fajn, nikoho nepřesvědčuji

Video se připravuje ...

Nicméně nyní ji naplno nezaměstnává žádný nový partner, ale soudní spor a obvinění ohledně manipulace s citlivými údaji - podle Brzobohatého, a též i několika svědků, poskytla hanlivé znění církevní žaloby médiím ona sama.

To u Brzobohatých je miminko na spadnutí, oba manželé se vyjádřili, že by si brzy potomka přáli a je jen otázkou času, kdy oznámí radostnou novinu. Dokonce nezavrhli ani adopci. 

„Tabu to pro mě není, ale zároveň si myslím, že to chce strašně moc odvahy, aby člověk tento krok udělal. Musí to mít velmi dobře rozmyšlené, protože znám příběhy lidí, kteří adoptovali dítě, a nebyly to úplně šťastné příběhy,“ svěřila Daniela deníku Blesk během křtu knihy Obchodníci s dětmi.

Taťána Kuchařová: Opět si rýpla do Brzobohatého!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.