Výmluvy Daniele neprošly! Potupný výsměch kvůli Kubelkové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Výmluvy Daniele neprošly! Potupný výsměch kvůli Kubelkové

Daniela se celou dobu hájila nadměrnou výškou, dlouho s tím ovšem nevydržela
Daniela se celou dobu hájila nadměrnou výškou, dlouho s tím ovšem nevydržela (Blesk - Martin Hykl)

Daniela Brzobohatá (45) se po celou dobu vymlouvala na výšku, ovšem doma kvůli podobně vzrostlé Ivě Kubelkové (47) tvrdě narazila a byla manželovi jen pro smích. 

„Nedávno jsem zažila velké prozření. Celou dobu jsem měla teorii, že protože jsme tak vysoké, nemohou být latinskoamerické tance v takovém tempu – než dáte signál do mozku a ten jej odešle k nohám, trvá to. Jenže potom vlétla na parket Iva Kubelková a moji teorii úplně rozbourala. Ondrovi jsem doma vysvětlovala, že jsem nebyla tak pohyblivá a rychlá, protože jsem takhle dlouhá. Viděl Ivu Kubelkovou a řekl: "Trošku ti ta teorie nevychází, co?" zmínila Daniela výsměšnou reakci partnera Ondřeje Brzobohatého. 

Brzobohatí na Česko-Slovenském plese: Tančit bude i máma!

Video se připravuje ...

Jak se vlastně žije s výškou 183 centimetrů? „Trošku se hrbím. Mám pocit, že jdu pocitově, níž směrem k průměru, abych doslechla. Ale nikdy jsem z toho neměla komplex. Hodně vysokých žen říká, že jim bylo nepříjemné, když na ně pokřikovali "čáro". Mně to bylo celkem jedno. Negativa v tom nevidím. Ale ano, mám tendenci se hrbit a myslím, že je to způsobené právě tou výškou. Nenajdete příliš mnoho obchodů, kde byste si mohla koupit normální délku kalhot. Pokaždé vyjdou jen ke kotníkům. Ale ne, opravdu to neberu jako hendikep," přiznala Brzobohatá v talkshow Na kafeečko.

Manželé Brzobohatí spolu na jevišti!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.