ŠOK U SOUDU S KUCHAŘOVOU: Zničený Brzobohatý těžko hledal slova | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

ŠOK U SOUDU S KUCHAŘOVOU: Zničený Brzobohatý těžko hledal slova

Ondřej Brzobohatý od soudu odcházel v šoku
Ondřej Brzobohatý od soudu odcházel v šoku (Archiv)

On je přesvědčený, že citlivé znění církevní žaloby předložila bulváru právě jeho bývalá žena, ona jakékoli obvinění odmítá. Včerejší soud, jehož svědkem byl i jeden ze zapojených novinářů, však do sporu bývalých manželů, Taťány Kuchařové (35) a Ondřeje Brzobohatého (40), přinesl šokující informace. 

„Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Mou podmínkou pro zveřejnění rozhovoru, při kterém jsem byl s obsahem církevní žaloby konfrontován, bylo, abych se i přes logickou dedukci - kdo stál za podstrčením veškerých materiálů Blesku - s naprostou jistotou utvrdil v důkazech, které by vedly přímo k Taťáně. To se stalo! Viděl jsem na vlastní oči vše, co jsem vidět musel, abych si byl jistý, že mé obvinění Taťány z tohoto činu může, a hlavně by mělo spatřit světlo světa,“ uvedl Brzobohatý v jednom ze svých otevřených prohlášení poté, co média obdržela celé znění církevní žaloby, která mimo jiné útočila i na Brzobohatého sexuální orientaci, veřejnosti odhalila jeho zálibu v draq a hovořila i o nestandardních sexuálních praktikách, které měly být ze strany Brzobohatého po Kuchařové požadovány. 

Režisér si dal na Ivetě záležet, je to citlivě udělaný seriál, říká představitel Štaidla Ondřej Brzobohatý

Video se připravuje ...

Včerejší soudní stání, jehož se zúčastnil i jeden z dotčených novinářů, který vypověděl, že byl s Kuchařovou dlouhodobě v kontaktu a že měla velmi naléhat na zveřejnění žaloby, však Brzobohatého zcela paralyzovalo.

„Já jsem netušil, že ta fakta jsou daleko krutější, než jsem si vůbec myslel. Já jsem opravdu ještě v emocích. Je toho hodně, co jsem tam zaslechl, nechci zmiňovat ani nic konkrétního,“ řekl poté, co opustil soudní síň deníku eXtra.cz. „Já jsem 90 % z toho, co zaznělo, vůbec netušil. Co se týče naděje, v rámci těchto věcí se snažím být nohama na zemi. Já vůbec netuším, co bude v rámci té protistrany za argumenty. Je to ještě strašně čerstvé,“ hledal jen těžko slova. 

Kuchařová se k celé kauze čelem rozhodně nepostavila, k soudu vůbec nedostavila, poslala za sebe pouze svého právního zástupce. Stále trvá na svém: „Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku,“ vzkázala přes deník Super.cz.

Taťána Kuchařová: Opět si rýpla do Brzobohatého!

Video se připravuje ...Přečtěte si
lekno
9. 6. 2024 • 21:50

Musím uznat, že na úvodním obrázku jako hlavním poutači pro skok do článku, si zde dali záležet.. Taťána utrápeno-znechuceně směřuje pohledem přes mega brýle na šokovaného Ondřeje - ten vypadá, jako by se mu právě zhmotnilo před očima strašidelné monstrum - jde o život. Zachraň se - kdo můžeš ! A mezi nimi jako v manželském trojúhelníku v počáteční fázi – sebevědomá + kapku znuděná madam Tiffany R. Ten obrázek mluví sám za sebe..

caribika
8. 6. 2024 • 07:50

Mohla to povedať aj normálne. Teda, nielenže ju Brzobohatý vo vzťahu klamal a bol jej neverný, ale sa aj rád preobliekal do ženských šiat. A hotovo. Pokiaľ však obnovil s ňou manželský sľub a v zápätí ju ponížil neverou s tanečnicou, čo bulvár odhalil, tak ju chápem. Proste mu nič neodpustila.

fany22
7. 6. 2024 • 11:53

Já nerozumím vám. Princip je chovat se slušně, pokud možno důstojně, zbytečně neubližovat.
Ona předvedla, jak je samolibá, mstivá, zákeřná, a jak umí pěkně lhát. Ale dle vás to nic, ona “byla přece zklamaná”.
Že by mohl být zklamaný i on, to vás vůbec nenapadlo.
Víte, on udělal pro záchranu toho vztahu možná i víc než ona. Např. se podrobil ponižujícímu vyšetření, jestli to ( přesně řečeno záliba v Drag quin ) není dědičné.
Ale ať tak nebo tak, tuto akci rozjela naprosto cynicky až dlouho po tom, co byli rozvedení. Takže na zjitřené emoce nehraju.

Navíc - nebyla tolik rozlícená “ z té spousty nevěr v tom toxickém vztahu”, jak ráda vyprávěla, ale byl to výkřik jako varování, že ho zničí, pokud se s ní rozvede.
Její reakce jsou chorobné. Skutečně JE zlá. A homofobní taky. Což zrovna u ní je absurdní.
Ne, pro takovou osobu skutečně omluvu nemám.
A teď už si myslím, že celá ta fraška s církevní rozlukou byla jen součástí plánu.

Janka Murka
7. 6. 2024 • 10:53

ten novinar, co tvrdi, ze zdrojom je Kucharova, sa s Kucharovou pohadal - ktovie, ci sa jej len nechce pomstit

Dianthos
7. 6. 2024 • 09:05

Fany, já celkem nerozumím tomu, že Kuchařová chtěla "něco hodit" na bulvárního novináře. Přece ti jsou tu od toho, aby získávali neveřejné informace a zveřejňovali je. Jaké by mohl mít novinář problémy z toho, že se nějak chytře dostal k textu církevní žaloby a ověřil si, že ty informace jsou pravdivé, než je zveřejnil? Vždyť je to jeho práce!
Nevím, zda novinář musí před soudem odhalit svůj zdroj informací. V tom případě by žádné zdroje nebyly chráněny, protože žalobu na ochranu osobnosti může podat každý.
Mně jde o ten princip. Ani ne o zhrzenou ženu, která po cca deseti letech soužití, kdy dospěla do věku, kdy již nelze odkládat mateřství, byla podvedena a opuštěna. A možná kvůli Brzobohatému zůstane bezdětná. Vždyť on s ní na počátku léta, z vlastní vůle, obnovoval manželský slib, snažili se o dítě a koncem léta si začal s Písařovicovou a manželku opustil. V klidu se oženil a žije si svůj spokojený život, zatímco její život možná zůstane navždy v troskách. To si měl ten sebestředný mamánek uvědomit a nebyl by překvapený exmanželčinou reakcí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.