Bitva s Brzobohatým nekončí! Zásadní vyjádření Kuchařové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Bitva s Brzobohatým nekončí! Zásadní vyjádření Kuchařové

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová (Marek Pátek)

Zdálo se, že časy, kdy na sebe Taťána Kuchařová (36) a Ondřej Gregor Brzobohatý (41) plivali špínu, jsou už dávno pryč. Opak je však pravdou, zřejmě jde jen o ticho před bouří. Držitelka titulu Miss World z roku 2006 přiznala, že se svým exmanželem ještě neskončila.

Jejich rozvodová válka hýbala celým Českem. Na povrch vypluly věci, které měly zůstat jen za jejich zavřenými dveřmi, jako například to, že se Brzobohatý ve volném čase rád převléká za ženu nebo jejich rozdílný pohled na založení rodiny. Vypadalo to, že s praním špinavého prádla na veřejnosti už je konec, navíc když se Ondřej již stihl oženit s novinářkou Danielou Písařovicovou (45). Taťána však ještě neřekla své poslední slovo.

Režisér si dal na Ivetě záležet, je to citlivě udělaný seriál, říká představitel Štaidla Ondřej Brzobohatý

Video se připravuje ...

Co všechno ještě nevyplulo na povrch? „To je velmi komplikovaná otázka. Není jednoduchá odpověď, ty věci dobíhají, a až přijde správný čas, tak se ke všemu ještě vyjádřím," svěřila se kráska v rozhovoru pro TN.cz. Doplnila, že církevní rozvod ještě stále probíhá. Po jeho konci Kuchařová nejspíš propálí další pikantnosti ze svého rozpadlého manželství.

Taťána Kuchařová: Opět si rýpla do Brzobohatého!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
9. 6. 2024 • 19:55

Dianthos;

ELLA Průšová
8. 6. 2024 • 23:06

fany22; hráblo ti? On ***, ale všeho je vinna Táňa? Ty by si chtěla mít doma takového dívkaře, ještě jako manželé jí on zahýbal a veřejně se s tím ještě chlubil! On, pan skladatel písní a z dobrých filmů dělá muzikály, ničí tím všechno hezké! On se chce stále předvádět , Táňa to nemá za potřebí! Jeho táta byl CHlap, on se ještě nerozhodl, co bude! Zatím je v-ů-l! Korunovanej!

fany22
5. 6. 2024 • 21:12

Nepřevléká se za Kuchařovou. Vysoké podpatky, dlouhá blond hříva, to jsou typické symboly pro ženu - vamp. Měl i zrzavé kratší vlasy, co jsem viděla.
To jsou pořád ale hlouposti. Rozvedli se, jakoby v klidu, a ona hrála hodnou, ukřivděnou, ale vyrovnanou.
Pak ale rozjela tu akci s církevní anulací. Že tam musela naklást nějaký silný kalibr, aby dosáhla svého, no dobrá. I když je nízké vynášet intimnosti a navíc nafukovat věci, kterých se sama účastnila jako zábavy.
—————
PROČ se o tom asi radila s bulvárním novinářem?

fany22
5. 6. 2024 • 19:31

Myslím, že se to už ví. Ten novinář ji už chránit nehodlá. Navíc OB si je jistý podle nějakých detailů, které znala jen ona, možná fotek.
A vzpomeňte si, že vždycky pronášela jen : Já jsem nikdy nedala souhlas se zveřejněním.
To zní poněkud jinak, než : Já jsem to neposkytla.

Obnova svatebního slibu mi připadá jako silně teatrální gesto, jestli to byl pokus o záchranu jejich soužití nebo její přání ( podle Roly), to nevíme.

A pomlouvala ho a stěžovala si fest. Vzpomeňte si. Všichni uznávali Ondřeje, že zachoval dekórum, a neoplácel stejným.

fany22
5. 6. 2024 • 19:22

Tak ať jí to vydrží. A když nevydrží, doufejme, že se nebude projevovat tak, jak to předvedla s Brzobohatým.
A nenajdete žádný rozhovor, kde na ni OB plive.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.