V Daniele bouchly saze! Seřvala Brzobohatého před publikem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

V Daniele bouchly saze! Seřvala Brzobohatého před publikem

Daniela  neudržela nervy na uzdě
Daniela neudržela nervy na uzdě (Blesk - Martin Hykl)

„Jako zpěvačka jsem také velmi omezená, mám rozsah asi pět tónů a teď písniček na pěti tónech také moc není," přiznává bez obalu Daniela Brzobohatá (45). Pro dobrou věc ovšem ráda udělá vyjímku, i když je to pro ni nervák až na půdu!

„Byla jsem pekelně nervózní. Ten večer jsem hlavně moderovala, ale potom jsme se domluvili, že by bylo fajn, kdybych také zazpívala. Je to večer pro pacienty, mám je všechny moc ráda a řadu z nich znám osobně. Zpívání na veřejnosti mě hrozně trémuje, protože opravdu nemám trénovaný hlas, ale pokud to pacienty potěší, tak to ráda udělám," práskla na sebe manželka Ondřeje Brzobohatého(41) v talkshow Na kafeečko. 

Brzobohatý jako žena na premiéře! Razie na tenise a příměří v Gaze na spadnutí?

Video se připravuje ...

„Přišla jsem na pódium a Ondra viděl, jak strašně jsem vynervovaná. Proto si myslel, že když bude mít nějakou tu průpovídku, tak mě rozehřeje a bude to bezvadné. Nakonec jsem ho na tom pódiu seřvala, ať už začne hrát, protože jinak tou nervozitou sním sama sebe. Pro mě jsou to hrozné nervy. Můj hlas není trénovaný, takže nikdy nevím, jestli mi někde přeskočí nebo nepřeskočí," popsala Daniela svůj exces během charitativního koncertu pro pacienty s amyotrofickou laterální sklerózou. 

Manželé Brzobohatí spolu na jevišti! Kdo je nervózní z přítomnosti druhého?

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
9. 7. 2024 • 18:40

IS., Nadaný, ale k čemu? Hudba to rozhodně není, herectví rovněž né, tak k čemu, prozraďte nám to!

ELLA Průšová
5. 7. 2024 • 18:06

IS, a teď prozraďte, co se vám líbí? Ty paskvyly, co skládá z dobrých filmů? Jo, a k čemu je on nadaný, já to nějak nepostřehla! Chudák jeho táta, ten uměl a nevnucoval se! On nemusel, on uměl!

Milla
25. 6. 2024 • 05:47

Proč by byl Ondra pseudoumělec kterému ke kariéře pomohl otec,mimochodem léta mrtvý? On dělal do muziky? A proč se řeší pseudoherci když ani Daniela ani Ondra se herectví nevěnují?

Ivana Sukenikova
24. 6. 2024 • 09:43

Za ženu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.