Hysterie a vztek u Brzobohatých: Nemám hádky ráda, tak mlčím, říká Daniela | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Hysterie a vztek u Brzobohatých: Nemám hádky ráda, tak mlčím, říká Daniela

„Má vtip a nadhled. Bavil mě. Ale neměla jsem žádná očekávání, ono se to vyvinulo nějak samo,“ ocejchovala pětačtyřicetiletá Daniela manžela Ondřeje Brzobohatého (41). A v odhalování soukromí šla překvapivě ještě dál!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Koudy Koudy
22. 04. 2024 18:25

Namyšlený chcípáček otec se v hrobě obrací.

benek
21. 04. 2024 07:35

To si dala, takového babochlapa a mamana. S každou se rozvedl, je geniální a jen on sám ti ví. Je mi té chytré, inteligentní a vzdělané Daniely až líto.

Celebrity-chachacha
20. 04. 2024 18:22

Stařena už neotěhotní.

Misot
20. 04. 2024 14:24

Pokud nebude chtít Ondřej dopadnout stejně jako s Kuchařovou, tak bude muset omezit žhavé noci s Tiffany (kde zplození dítěte nehrozí,) a více je trávit s Danielou.

fany22
20. 04. 2024 16:20

? Ale on nebyl potrestán ani odkopnut. Co píšete, by platilo, kdyby toho Kuchařová měla už dost, a ona se první chtěla rozvádět. Což tenhle případ nebyl. A taky ten rozvod nesla hodně těžce. Že mu to pak natřela v té církevní žalobě, to bylo převážně z nutnosti. Jiná věc je, že/ jestli to poskytla bulváru, a jak se potom dva roky vyjadřovala.
A vlastně ani nikdo neví, jak často si hraje na Tiffany, tipnu si, že spíš výjimečně, a ve společnosti.
Nalakované nehty a holčičí kabelky se mi u chlapa nelíbí, ale zrovna tak u Haje nebo Krajča.
Že neměli s Kuchařovou dítě, pořád kdekdo přičítá nějaké jeho neschopnosti, přitom všichni mohli stokrát slyšet a přečíst si, že dítě odkládala ona, a brala celé roky antikoncepci.
Jak to teď s tím dítětem dopadne, nikdo neví. Ale to vlastně nevíme předem nikdy u nikoho.

Marta Kubíková
20. 04. 2024 13:12

Myslím, že holka pochopila, že vzít si tohoto rozmazleného mamánka nebyla nejlepší volba. Nechce dělat rozbroje, tak raději mlčí....otázkou je, jak dlouho jí to bude bavit, či jak dlouho to vydrží.
Když ve vztahu stále rozhoduje a vyčnívá jen jeden, je to cesta do slepé uličky, která nikam nevede.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.