Idylka u Brzobohatých? Tohle asi ještě zabolí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Idylka u Brzobohatých? Tohle asi ještě zabolí

Manželé Brzobohatí na dovolené
Manželé Brzobohatí na dovolené (instagram.com)

Poslední týdny byly pro Ondřeje Brzobohatého (41) a jeho ženu Danielu (45) extrémně náročné. Pár zaměstnal soud o prokázání viny Taťány Brzobohaté (36) ohledně poskytnutí citlivého obsahu církevní žaloby médiím, další rána přišla záhy stran muzikálu Anděl páně a autorských práv s letitým kamarádem Jiřím Strachem. Odpočinek od starostí manželé našli v Řecku. 

 

Dovolená u moře oběma výrazně prospívá. S fanoušky se podělili o první fotky. Jsou na nich spocení, spálení... a šťastní.

„Nejspokojenější. Dobíjím baterky,“ připsala k fotce Daniela, což samozřejmě nezůstalo bez odezvy. „Jste opravdu přirozeně krásná,“ počestovali ji pochvalou fanoušci. Plusové body si Daniela získala zejména faktem, že se na fotce objevila v té nejčistší kráse - bez makeupu, s vlasy pod kšiltovkou.

Pozornost se stočila také k jejímu dekoltu, na kterém se podepsalo ostré slunce, a to, je známo, umí pořádně potrápit. Viditelně zarudlou pokožku má i Ondřej v obličeji. Nezbývá než  doufat, že je spáleniny moc nepotrápí. 

Manželé Brzobohatí spolu na jevišti! Kdo je nervózní z přítomnosti druhého a čí tchýně lépe vaří?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
22. 6. 2024 • 09:46

V nejčistší kráse, vyfocená přes filtry tak, že vypadá jako 18 letý chlapec? Vůbec si není podobná.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.