ŠOK U SOUDU S KUCHAŘOVOU: Zničený Brzobohatý těžko hledal slova | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

ŠOK U SOUDU S KUCHAŘOVOU: Zničený Brzobohatý těžko hledal slova

On je přesvědčený, že citlivé znění církevní žaloby předložila bulváru právě jeho bývalá žena, ona jakékoli obvinění odmítá. Včerejší soud, jehož svědkem byl i jeden ze zapojených novinářů, však do sporu bývalých manželů, Taťány Kuchařové (35) a Ondřeje Brzobohatého (40), přinesl šokující informace. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
09. 06. 2024 21:50

Musím uznat, že na úvodním obrázku jako hlavním poutači pro skok do článku, si zde dali záležet.. Taťána utrápeno-znechuceně směřuje pohledem přes mega brýle na šokovaného Ondřeje - ten vypadá, jako by se mu právě zhmotnilo před očima strašidelné monstrum - jde o život. Zachraň se - kdo můžeš ! A mezi nimi jako v manželském trojúhelníku v počáteční fázi – sebevědomá + kapku znuděná madam Tiffany R. Ten obrázek mluví sám za sebe..

reagovat nahlásit
caribika
08. 06. 2024 07:50

Mohla to povedať aj normálne. Teda, nielenže ju Brzobohatý vo vzťahu klamal a bol jej neverný, ale sa aj rád preobliekal do ženských šiat. A hotovo. Pokiaľ však obnovil s ňou manželský sľub a v zápätí ju ponížil neverou s tanečnicou, čo bulvár odhalil, tak ju chápem. Proste mu nič neodpustila.

reagovat nahlásit
Dianthos
06. 06. 2024 21:01

Zhrzená žena je schopna le***čeho. Ale co mě šokuje, že Blesk nechrání svůj zdroj. Že ten novinář, který pro Kuchařovou pracoval a ona mu poskytla informace, podepsal čestné prohlášení, že jí neprozradí, vzápětí si to rozmyslel a podepsal jiné čestné prohlášení s tím, že to první bylo pod nátlakem! Drželi mu snad právníci Kuchařové zbraň u hlavy? Pak Blesk konfrontuje Brzobohatého s obsahem církevní žaloby a aby rozhovor s ním mohli zveřejnit, potopí svůj zdroj informací? Kde to jsme?
To, co provedla zhrzená Taťána exmanželovi, není pěkné. Ale jak se chovají někteří novináři je zrůdné.

reagovat nahlásit
fany22
06. 06. 2024 21:40

Pistoli mu u hlavy nedrželi, ale ona si ho nejdřív zavázala, platila za píár služby, pak plakala, že by ji to poškodilo, kdyby se prozradilo, že to byla ona. Tak se nechal oblomit. Nakonec je to logicky zvykem zdroje neprozrazovat. Ale ona chtěla mít jistotu. Tak si to nechala před právníkem oficiálně podepsat. Koneckonců to JE práce bulvárního šmejdila hledat senzace.
JENŽE novinář nečekal, že to přijde až k soudu. A před soudem už lhát nechtěl. Neprozradit něco veřejnosti a přímo lhát před soudem jsou dvě rozdílné věci. Navíc - dozvěděl se, že to Kuchařová chtěla hodit přímo na něj.
Ono by jí to stejně nevyšlo, protože existovaly záznamy komunikace, telefony, sms, navíc poskytla info, fotky, které nikdo jiný mít nemohl.

Je to jen další potvrzení, co je ona za člověka.
Takže já to vidím opačně. Někteří novináři se živí prodejem senzací. A my to holt čteme.
Ale jen málokterá ženská, byť zklamaná, by naplánovala krok po kroku takovou odpornou mstu s cílem opravdu ho profesně zničit. Mám z ní úplně husí kůži.

reagovat nahlásit
Dianthos
07. 06. 2024 09:05

Fany, já celkem nerozumím tomu, že Kuchařová chtěla "něco hodit" na bulvárního novináře. Přece ti jsou tu od toho, aby získávali neveřejné informace a zveřejňovali je. Jaké by mohl mít novinář problémy z toho, že se nějak chytře dostal k textu církevní žaloby a ověřil si, že ty informace jsou pravdivé, než je zveřejnil? Vždyť je to jeho práce!
Nevím, zda novinář musí před soudem odhalit svůj zdroj informací. V tom případě by žádné zdroje nebyly chráněny, protože žalobu na ochranu osobnosti může podat každý.
Mně jde o ten princip. Ani ne o zhrzenou ženu, která po cca deseti letech soužití, kdy dospěla do věku, kdy již nelze odkládat mateřství, byla podvedena a opuštěna. A možná kvůli Brzobohatému zůstane bezdětná. Vždyť on s ní na počátku léta, z vlastní vůle, obnovoval manželský slib, snažili se o dítě a koncem léta si začal s Písařovicovou a manželku opustil. V klidu se oženil a žije si svůj spokojený život, zatímco její život možná zůstane navždy v troskách. To si měl ten sebestředný mamánek uvědomit a nebyl by překvapený exmanželčinou reakcí.

reagovat nahlásit
fany22
07. 06. 2024 11:53

Já nerozumím vám. Princip je chovat se slušně, pokud možno důstojně, zbytečně neubližovat.
Ona předvedla, jak je samolibá, mstivá, zákeřná, a jak umí pěkně lhát. Ale dle vás to nic, ona “byla přece zklamaná”.
Že by mohl být zklamaný i on, to vás vůbec nenapadlo.
Víte, on udělal pro záchranu toho vztahu možná i víc než ona. Např. se podrobil ponižujícímu vyšetření, jestli to ( přesně řečeno záliba v Drag quin ) není dědičné.
Ale ať tak nebo tak, tuto akci rozjela naprosto cynicky až dlouho po tom, co byli rozvedení. Takže na zjitřené emoce nehraju.

Navíc - nebyla tolik rozlícená “ z té spousty nevěr v tom toxickém vztahu”, jak ráda vyprávěla, ale byl to výkřik jako varování, že ho zničí, pokud se s ní rozvede.
Její reakce jsou chorobné. Skutečně JE zlá. A homofobní taky. Což zrovna u ní je absurdní.
Ne, pro takovou osobu skutečně omluvu nemám.
A teď už si myslím, že celá ta fraška s církevní rozlukou byla jen součástí plánu.

reagovat nahlásit
Janka Murka
07. 06. 2024 10:53

ten novinar, co tvrdi, ze zdrojom je Kucharova, sa s Kucharovou pohadal - ktovie, ci sa jej len nechce pomstit

reagovat nahlásit
beladona
06. 06. 2024 19:13

Nevím co ve světě na téhle viděli.Já viděla polochchlapa s širokým obočím a odbarvenou blondýnu a jinak dost tupou holku, která se nevzdělávala, jen chodila po molu.V Praze jí pomohl mohutně v PR jeden radní z Magstrátu, pak už jela po svém.Možná hodila na Ondřeje svoje zkušenosti , kdyžila v NYC s modelem, ten byl homosexual, jak pak vyšlo na jevo.Takže asi smíchala ta blbka všechno na jednu haldu.
Odhalovat soukromí to dělají jen hysterky, a ona byla echt!

Jsem slušný člověk, ale pokud je to pravda a myslím, že je, chová se jak dobytek!
To tedy nevím jak si to s Bohem srovná !

reagovat nahlásit
miroslava13
06. 06. 2024 14:39

no a co jste čekali od baby, která klidně zmlátí partnera???? jste naivní a uvěřili jste té křivé kušně....ona je celá křivá!!!

reagovat nahlásit
fany22
06. 06. 2024 13:32

Takže Kuchařová splnila svoji výhrůžku : Ondřeji, jestli se se mnou rozvedeš, zničím tě! Tedy, že se o aspoň všemi prostředky pokusila. Jenže tím podrazila sebe a jen sebe. Ukázala, že je nejen ješitná pipka, která se nedokázala smířit s tím, že si manžel dovolil se s ní rozvést.
Taky předvedla, jak umí krásně lhát. Nikdy ty podklady tisku neposkytla . Přitom novináře doslova uháněla, kdy už s tím konečně vyjde ven !
Dál “ Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to dávno udělala.” Co tím asi řekla? Že on je nějak provinilý.
Stačilo dostatečně, jak kydala o spoustě jeho nevěr.
Pokud to tak opravdu bylo, a byla nespokojená, mohla se rozvést. Rozvádět se ale hrozně nechtěla. A když se O. trhnul, dokonce šla tak daleko, že se uvolila k pokusu o dítě. Asi na měsíc. A když to nepomohlo, udělala tohle. Je ubohá.

Ono možná ani tak moc nešlo o to, aby byla volná před Bohem pro další manželství.
Ale hlavně o to, aby se mohla Brzobohatému pomstít.
Jinak přece nebyl jediný důvod, aby svou církevní žalobu smolila s novinářem z Blesku!

reagovat nahlásit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.