Písařovicová dává ruce pryč: Příliš velká zodpovědnost | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Zásadní rozhodnutí Brzobohatých: Příliš velká zodpovědnost

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý
Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý (archiv Blesku)

Daniela Písařovicová (44) a Ondřej Brzobohatý (41) si nenechali ujít premiéru druhého dílu psího příběhu Gump - jsme dvojka. A málem z ní neodcházeli sami. Nabídku na to si jednoho z hlavních hrdinů nechat ale nakonec museli s díky odmítnout. Shodli se totiž na tom, že pejsek je pro ně příliš velká zodpovědnost. 

„Těsně předtím, než jsme šli na červený koberec, jsme se sešli v hotelu, kde byl i jeden z hrdinů filmu – malý Julius, který je ochrnutý na zadní nohy. Když jsme ho chtěli pohladit, paní, která ho tam měla, se mě zeptala, jestli bych ho nechtěl. Bylo mi blbé říci, že ne. A ne kvůli tomu, že je handicapován. Zkrátka pejska v domácnosti úplně nechceme,“ vysvětlil Brzobohatý deníku Super.cz.

Daniela Brzobohatá: Dovolená v Itálii skončila katastrofou!

Video se připravuje ...

„Musí se chodit venčit ráno, možná i v poledne a pak večer, takže to dost nabourá denní rytmus. Narušilo by mi to můj rytmus vstávání o desáté dopoledne,“ dodala Daniela, která si nyní po letech dopřává volnější pracovní tempo. 

Oba ale čtyřnohé mazlíčky milují a do budoucna nevylučují, že by si psa mohli přeci jen pořídit. „Já jsem měl během svého života několik psů, a vlastně jsem rád, že žiji nějaké období bez něj. Bez psa je to fajn, ale nevylučujeme, že by se to mohlo někdy změnit,“ míní Ondřej. 

Překvapení na drag show: Tiffany Brzobohatý řádil na pódiu! Poprvé veřejně jako RichBitch

Video se připravuje ...Přečtěte si
Libuse Lysova
1. 4. 2024 • 09:46

Jestlize je pro tyhle dva prilis velka zodpovednost mit psa, aby jim to nenabouralo jejich zivotni styl, rozhodne by deti nemeli ani planovat, natoz je mit. Danielko, nejen se psem se nebudes moci vyvalovat do desiti.Zatimco se psem vybehnes rano a pak odpoledne, s ditetem, zvlast miminkem, musis byt porad a prizpusobit se ty jemu. Je fajn, ze se nasli zrovna ti dva.

travina
1. 4. 2024 • 06:40

Ella Průšová .... krásně vystiženo

ELLA Průšová
31. 3. 2024 • 21:55

MH., on je mi čím dál víc hnusný! On ani neví, jestli je muž nebo žena! Snad ví, že je v-ů-l!

Dianthos
31. 3. 2024 • 20:17

Podstatné je, jestli se k sobě hodí. A vypadá to, že ano. Do toho, jakou mají sexuální orientaci, nikomu nic není. Převlékání se za ženy ještě neznamená, že by se cítili být ženami a byli homosexuální. Tomeš je šťastně ženatý otec od rodiny a Brzobohatý už potřetí ženatý se ženou.
Některé ženy preferují mužský styl života a oblékání, někteří muži ženský.
V dnešní době je to už jedno. Máme tu třetí pohlaví...

Dianthos
31. 3. 2024 • 20:12

Vzhledem k tomu, že bydlí v centru Prahy, tak je lepší, když psa nemají. Navíc pracovně vytížení. Navíc plánující rodinu. Člověk by měl zodpovědně zvážit své možnosti a nepodléhat sentimentu, pokud jde o tak závažné rozhodnutí, jako je pořízení si zvířete.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.