Maršálek po nečekaném vyřazení: Plán útěku z Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Maršálek po nečekaném vyřazení: Plán útěku z Česka!

Josef Maršálek 2. prosince vypadl ze soutěže Star Dance
Josef Maršálek 2. prosince vypadl ze soutěže Star Dance (ara)

Za konec v osmém kole StarDance je šťastný, a nejen proto, že se mu stýskalo po rodině. Tanec sice Josefa Maršálka (41) bavil, ale už cítil velkou psychickou únavu. Aby taky ne, když se na něj valila lavina až příliš osobní kritiky. Cukrář se dokonce rozhodl raději pro útěk z Česka.

Diváky inspiroval svým odhodláním a věčně usměvavou tváří. Tisíce jiných ale provokoval k nenávistným komentářům. Byť si je k sobě snažil nepouštět, úplně se izolovat od zpráv plných zloby nešlo.

Josef Maršálek a Adriana Mašková: Co řekli o vyřazení ze StarDance?

Video se připravuje ...

Psychika strádá

StarDance pro něj tak nebyla únavná fyzicky, ale hlavně psychicky. „Strašně to přeju všem, kteří v soutěži zůstali. Jsem teď jejich největší fanda, protože to fakt není jednoduché. Ne po fyzické stránce, všichni jsme zvyklí hodně pracovat, stát a fungovat. Ale je to opravdu mentálně náročné, psychika opravdu strádá. Z mé strany absolutně,“ přiznal porotce Peče celá země. A tanečnice Adriana Mašková (26) mu dala za pravdu: „Hlava nemá prostor vypnout a ulevit si, člověk nemá ani den volna.“

Nádech a výdech

Místo aby se teď dal do zadělávání těsta na cukroví, bude nejspíš lovit na internetu letenky. „V reálu toho s partnerem moc nepotřebujeme a velmi rychle po Štědrém dnu odlétáme do zahraničí,“ potvrdil cukrář, že po náročném půlroce utíká z Česka.

Cukrář Maršálek po drsné kritice diváků StarDance: Strach o rodinu!

Video se připravuje ...

„Zní to možná absurdně, ale já jsem strašně rád, že už jsme vypadli. Konečně můžu jet za babičkami na Moravu, jít domů, kde jsem teď reálně nebyl a teď prý je tam půl metru sněhu,“ řekl. „Půl metru sněhu jsem neviděl od roku 2001, kdy jsem učil na hudebce a chodil závějemi. Těším se na nádech a výdech čerstvého vzduchu,“ vypočítal Josef.Přečtěte si
Eva Pospíšilová
8. 12. 2023 • 11:09

Pl54:to, že vypadl Kryštof, který tančit umí, není dobře.Postupy p.Maršálka jen dokazují, že tato soutěž opravdu o tanci není a rozhoduje úplně něco jiného.Bohužel.

pl54
7. 12. 2023 • 05:19

Ahel, Potuček; Oba jste asi nejlepší ve všem. Tak skromného kluka jsem dlouho neslyšel. Chtěl bych vidět Vás pánové. A to, že vypadl Kryštof je jen dobře, je vidět, že jste zaměnili hodnocení popularity. Ta mužo-krasavice, co není ještě srovnaná s tím, co je. Pan Maršálek měl za partnerku tanečníci zkušenou, která dokázala postavit chorografii tak, aby to Pepa zvládnul. Proto je lidé posílali dál. A mladých lidí se zase tolik nedívalo, aby přetlačili střední generaci.....-)

Eva Buckov Buckovaaa
5. 12. 2023 • 16:19

Zloba lidská je nekonečná,byl moc fajn a opravdu se nemají lidé Machát ve sr...... ách ,lide ho podporovali tak je to správné.Lide bděte!Hledejte špínu někde jinde.

Marián Potůček
5. 12. 2023 • 14:16

Měl vyfištět již dávno, absolutní netanečník co měl pohyby s tancem neslučitelné. Ta jeho falešná maska plná přetvářky a arogantní vystupování podtrhují dnešní dobu. Stejně jako Lucie Bílá na Slavících. Navrch úsměvy, ale jinak arogance a pohrdání. Tito lidé by neměli veřejně vystupovat v ČT.

AHel
5. 12. 2023 • 12:51

Měl vypadnout místo Kryštofa... taneční vorvaň... už ho bylo dost...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.