Richard Tesařík z YoYo Bandu: Resuscitace při banální operaci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Richard Tesařík z YoYo Bandu: Resuscitace při banální operaci!

Richard Tesařík.
Richard Tesařík. (Archiv Blesku)

Chybělo málo a Česko přišlo o další hudební legendu! Pro některé lékaře banální operace žlučníku málem stála život lídra kapely YoYo Band Richarda Tesaříka (77). Zákrok se v jednu chvíli zkomplikoval a na operačním sále ho museli oživovat.

Zpěvák to prozradil sám, několik dní poté. A to během natáčení podcastu s bývalým členem dua Těžkej Pokondr Milošem Pokorným (58). „Šel jsem na operaci se žlučníkem. Něco se stalo, když mi dali kapačku, a najednou jsem měl strašně vysoký tlak a nemohl jsem dýchat,“ popsal dramatické chvíle na operačním sále Tesařík.

„Tak mě tam resuscitovali, tři dny jsem byl na ARO,“ svěřil v podcastu zpěvák s tím, že už je mu lépe a je vděčný doktorům za to, že ho zachránili. „Když jsem ti volal a zval tě na rozhovor, tak jsi řekl, že si jen odskočíš do nemocnice a přijdeš. Jsem rád, že žiješ,“ dodal velmi překvapený Pokorný. Už 30. dubna na čarodějnice se Tesařík a jeho skupina vrátí na scénu. Čeká je koncert v Týništi nad Orlicí.

Richard Tesařík: Stal se z něj učitel!

Video se připravuje ...

Marný boj o život bráchy

Před 20 roky, v červnu 2003, se snažili lékaři zachránit i zpěvákova bratra Vladimíra Tesaříka (†55). Tehdy spadl z kola, zlomil si klíční kost a pohmoždil hlavu. Doktoři ho ve střešovické vojenské nemocnici uvedli do umělého spánku a snažili se ho vrátit k životu. Vladimír ale podlehl sepsi a následnému selhání organismu. Z umělého spánku už se neprobral.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.