Drsná slova Adamcové o soužití s Jiřím: SEBEVRAŽDA VE HŘE? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 7. června 2023

Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard

Drsná slova Adamcové o soužití s Jiřím: SEBEVRAŽDA VE HŘE?

Manžele pojí přátelství
Manžele pojí přátelství (David Kundrát)

Není to tak dávno, co si nemohli přijít ani na jméno, čas ale otupil všechny ostré hrany a manželé spolu aktuálně vycházejí, dokonce spolu trávili i Vánoce. Rozvod je  pozastaven a ani jeden z nich se k věci už nechce vyjadřovat. 

Ačkoli Jiřího i Janu Adamcovi nyní pojí pouto přátelství, mají za sebou i pěkně horké chvíle. O těch promluvila Jana v talk show Tenký led Dany Morávkové. „Vždycky mě usadil tak, že jsem nevěděla, jestli se mám jít oběsit, nebo jestli vůbec mám žít, protože si nebral servítky. Vždycky říká: Tohle je špatně, tohle je špatně... Málokdy pochválí, zejména své nejbližší,“ šokovala svými slovy. 

Zemřel Dušan Klein. A Adamcová o vztahu se synem Escobara

Video se připravuje ...

Manželé nyní žijí odděleně a střídají se v péči o děti, což se ukazuje jako cesta, jak najít smír. K rozvodu už patrně nedojde. Adamec má navíc už jeden rozvod za sebou s bývalou ženou Tatianou a další soudní martyrium možná ani podstupovat nehodlá. Jak také sám potvrdil Sedmičce, nešlo ani o nic levného.

„Všechny peníze, které jsem za celý život vydělal, jsem investoval do nákupu a rekonstrukce nemovitostí. Nejprve bytů, posléze několika domů. Byly to vždycky moje aktivity. Mezitím jsem se rozvedl, což taky nebylo úplně levné. I když si myslím, že se moje první žena zachovala velmi korektně a že jsme si ty věci podělili tak, jak to zákon přikazuje,“ popsal redakci. 

Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Monn Zatloukalova
5. 4. 2023 • 23:01

Tak můj názor je, že nikdo z nás neví,jak to u nich bylo a je.Věkový rozdíl,zde nehraje roli.Opravdu.Můj názor.

Květoslava Velanova
27. 3. 2023 • 14:29

Nevím,co je příčinou toho, že p.Adamcová se chce rozvést. Myslįm si ale, že v tom také hraje roli věkový rozdíl, že jí manžel za několik let nebude vyhovovat. Je to smutné, ale vždy na to doplatí děti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.