Bývalá vládní mluvčí Jana Adamcová: Vyměnila miliardáře | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Bývalá vládní mluvčí Jana Adamcová: Vyměnila miliardáře

Bývalá vládní mluvčí Jana Adamcová vyměnila miliardáře: Místo Babiše maká pro Tykače!
Bývalá vládní mluvčí Jana Adamcová vyměnila miliardáře: Místo Babiše maká pro Tykače! (Profimedia.cz, archiv)

Ke svým 51. narozeninám si Jana Adamcová nadělila novou práci. Bývalá mluvčí vlády Andreje Babiše (68) přechází k dalšímu miliardářovi – Pavlu Tykačovi (58)!

V rámci jeho nadace bude mj. pomáhat matkám samoživitelkám či dětem ze sociálně slabých rodin. „Zatím je to krásná práce na úžasných projektech, jakými jsou obědy pro děti, jejichž rodiče na zaplacení školních obědů nemají peníze. A už teď, v polovině školního roku, jich máme v našem projektu čtrnáct tisíc,“ svěřila Aha! bývalá sporťačka a také manželka režiséra Jiřího Adamce (74), co ji motivovalo přijmout pozici mluvčí v nadaci Women for Women (tedy Ženy ženám).

Pavel Koudelku jmenuje generálem, Zeman odmítal. Babiš končí s poslancem? A Ringo po kolapsu

Video se připravuje ...

To ale není jediná aktivita, kterou se bude zabývat. „Pomáháme také samoživitelkám, které nemají kde bydlet. Někdy jsou to fakt hodně smutné příběhy,“ konstatovala Adamcová. „Jo a kolem mě jsou samí úžasní lidé! To považuju za důležité,“ dodala bývalá Babišova mluvčí.

Poražený Andrej Babiš: Nikam neodcházím

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
3. 2. 2023 • 09:43

To jsme to dopracovali, rodiče nemají na obědy dětem, to je ostuda a ona tomu říká krásná práce, já jsem byla také samoživitelka, ovšem nepiji, nekouřím, vše pro děti, nestřídali se u nás doma "strejdové".. Nevěřím, že většina samoživitelek jsou fajn ženské, které měly smůlu, jsou to alkoholičky, ženy volných mravů a i mentálně postižené osoby, já vím, že je to těžké, ale fungovat by to mělo jinak, dostaneš ale nebudeš chlastat a kouřit, budeš se vzorně starat. Peníze nejsou všechno, zajímala by mě dlouhodobá studie, co z těch dětí vyroste....snad to ani nechci řešit.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.