Jana a Jiří Adamcovi nejsou ještě rozvedeni: ZATÍM | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Jana a Jiří Adamcovi nejsou ještě rozvedeni: ZATÍM

Režisér Jiří Adamec (74) po rozchodu s manželkou: Vysmívá se jí před lidmi?!
Režisér Jiří Adamec (74) po rozchodu s manželkou: Vysmívá se jí před lidmi?! (David Kundrát)

Tak jak je to s manželi Janou (50) a Jiřím (74) Adamcovými? Jsou rozvedeni, anebo se rozvádějí? Ani jedno, ani druhé. Rozvod byl před rokem pozastaven a od té doby se nic nezměnilo.

„S Jiřím žijeme stále odděleně, máme spolu ale dobré vztahy. Děti žijí se mnou, tatínka ale vídají, jak je libo jim, a nebo jemu,“ řekla Blesku Jana s tím, že Štědrý den trávili jako kompletní rodina společně ještě s ostatními příbuznými a přáteli.

A jak je to tedy s rozvodem slavného režiséra a moderátorky, kteří si řekli své Ano před 17 lety, ale jsou spolu bezmála 30 let?

Jiří Adamec o svém manželství: Náš vztah prochází vývojem, ale nerozvádíme se

Video se připravuje ...

Mají spolu syna Daniela, dceru Jasmine Annu a léta to vypadalo, že jsou jako dvě spojené nádoby. „Nechci se k tomu vůbec vyjadřovat, rozvedeni ale opravdu nejsme. Zatím!,“ svěřila Adamcová a slovo ZATÍM velmi zdůraznila a zopakovala několikrát.

A co na to režisér seriálů Zkoušky z dospělosti, Sanitka nebo Pojišťovna štěstí? „Nejsme rozvedeni, nerozvádíme se, trávíme společné chvíle, jsme v pohodě. Víc se k věci nebudu vyjadřovat,“ pravil. Z kusých vět manželů jasně vyplývá, že jejich vztah opravdu neprochází růžovou zahradou a že asi už nikdy ani nebude a že zřejmě nastane změna. Jaká, to ví jen oni dva…

A jak se mají jinak? Slavný režisér je v důchodu a říká: „Není už o mě zájem.“ Jeho poslední počin byl filmový debut Léto s gentlemanem, který byl kasovní propadák a Adamec si ho musel se spoluscénáristou a spoluproducentem Jaromírem Hanzlíkem hradit sám. „A skutečně toho nelituji. S filmem jsem naprosto spokojen, jen, bohužel, mladí lidé, kteří především chodí do kina, jeho problematice nemohou rozumět, protože k ní ještě nedospěli,“ vysvětluje.

A Jana? Sportovní moderátorka a bývalá mluvčí Babišovy vlády pracuje jako asistentka Babišova poslance Pavla Růžičky. „Nestěžuji si. Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná. Můžu si za to sama, ale nelituji. Byla to zkušenost, se kterou jsou samozřejmě holt spojeny i následky,“ řekla Blesku s tím, že by prý moc ráda vypadla zase do Kolumbie, kde by nabrala energii. „Je tam tak krásně,“ povzdechla si.

Dítě, žena a muž zastřeleni v Praze! Jaká bude letos lyžovačka. A Trojan řeší rozvod?

Video se připravuje ...

Láká ji Kolumbie

Bývalá sportovní moderátorka a bývalá mluvčí Babišovy vlády Jana pracuje jako asistentka Babišova poslance Pavla Růžičky. „Nestěžuji si. Jako bývalou mluvčí pana Babiše mne nikdo nezaměstná. Můžu si za to sama, ale nelituji. Byla to zkušenost, se kterou jsou samozřejmě holt spojeny i následky,“ řekla s tím, že by prý moc ráda vypadla zase do Kolumbie, kde by nabrala energii. „Je tam tak krásně,“ povzdechla si.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.