Adamcovi sbalili kufry: Tajné usmiřování na Floridě? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 8. prosince 2023

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Adamcovi sbalili kufry: Tajné usmiřování na Floridě?

Manželé Adamcovi odletěli do USA kvůli dceři.
Manželé Adamcovi odletěli do USA kvůli dceři. (David Kundrát)

Že se manželé rozvádějí se všeobecně ví. Teď ale Jiří Adamec (74) spolu s padesátiletou manželkou odletěli na americkou Floridu. Že by tam zkusili slepovat rozbitý vztah? Nikoliv, jde o dceru!

„Naše dcera Jasmine Anna má dnes v miamském divadle premiéru muzikálu Shrek. Hraje v něm titulní roli. Již několik let jezdíme s dětmi do Miami o letních prázdninách, kde navštěvují herecký kemp a v rámci kempu zkoušejí v angličtině představení. To hrají v Městském divadle pro platící diváky. Letos je to Shrek podle scénáře z Broadwaye," prozradil důvod přesunu rodinky do Ameriky Jiří Adamec v Sedmičce. „Jasmínka měla nejvíc textu, ale vůbec jsem ji neviděla se učit. Dala to neuvěřitelně báječně,“ radovala se přitom pyšná maminka v Blesku. 

Adamcová o vztahu se synem Escobara:

Video se připravuje ...

„Máme za sebou první část rozvodu. Tu druhou jsem pozastavila z důvodů, o kterých teď nechci mluvit, ale nejsou to rozhodně finanční ani majetkové důvody, aby si někdo nemyslel, že jsem se lekla, že přijdu o peníze. Tak to není. Mám k tomu důvod velmi osobní, zdravotní," okomentovala situaci na domácí frontě Jana Adamcová zase v pořadu Showtime na Primě. 

Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím!

Video se připravuje ...Přečtěte si
amej
18. 10. 2022 • 11:36

Kdysi se tady přece psalo o tom, že se zamilovala do nějakého snědého muže. Sama dávala rozhovor. Měla přece za ním odjet, ne?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.