Průšvih Adamcových v USA: Zadrženi úřady kvůli dětem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Průšvih Adamcových v USA: Zadrženi úřady kvůli dětem!

Jiří a Jana Adamcovi s dětmi
Jiří a Jana Adamcovi s dětmi (Martin Hykl, archiv rodiny Adamcových)

Pětasedmdesátiletý režisér zavzpomínal na drama, které před lety prožil s Janou Novákovou-Adamcovou (51) za Velkou louží. Kvůli školní docházce vlastních dětí totiž oba skončili u výslechu na Imigračním a naturalizačním úřadě USA!

„Kdysi jsme se na dovolené zamilovali do Floridy a po čase si splnili sen a koupili si tam byt. Protože jsme tam jezdili s dětmi na delší dobu, přihlásili jsme je do místní, bohužel státní školy. Když jsme přijeli příště, na letišti nás odvedli rovnou na imigrační oddělení," popsal počátek problémů Jiří Adamec v magazínu Téma.

První slova o rozvodu manželů Adamcových!

Video se připravuje ...

„Přísně se nás zeptali, kde máme ty svoje děti. Odpověděli jsme, že jsou v Praze ve škole a my přijeli bez nich rekonstruovat náš byt. Řekli nám, že to máme velké štěstí, protože by nás s nimi poslali zpět domů nejbližším letadlem. Nevěděli jsme totiž, že jsme neměli právo přihlásit děti do státní školy, ale jen do komerční. Od té doby při každém příjezdu posloucháme na letišti dotazy policistů, kam se děti chystají do školy. A my odpovídáme, že se budou jen koupat v moři," prozradil režisér. 

Adamcovi se zbavují vily snů! Už ji finančně neutáhnou?

Video se připravuje ...

 

 

 Přečtěte si
smradlavamakrela
15. 7. 2023 • 17:16

Skandál, skandál.
Zpráva jako býk.

AliAlice
15. 7. 2023 • 14:06

Není nad aktuální zprávy ,že ??

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.