Otevřená zpověď Adamcové: Celoživotní utajený boj | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Otevřená zpověď Adamcové: Celoživotní utajený boj

Jana Adamcová
Jana Adamcová (David Kundrát)

Janě Adamcové by jednapadesát let nikdo určitě nehádal! „Kompliment ženu potěší v každém věku," tvrdí bývalá vládní mluvčí. Jedním dechem přitom ale dodává, že to rozhodně nemá zadarmo!

„Kompliment ženu potěší v každém věku. Celoživotně ale se svou postavou zápasím, takže to pro mě není vůbec snadné si ji udržovat. Lépe řečeno bojuji s genetikou, takže je to pro mě občas pořádná dřina," přiznala Jana Adamcová na webu ŽivotvČesku.cz.

Jana Adamcová připustila manželskou krizi a zmínila i rozvod s Jiřím!

Video se připravuje ...

„Sladké nápoje u mě nemají šanci. Vyhýbám se obecně sladkému, které je na sacharidy velkorysé, ale přiznám se, že mi to nikterak nechybí, takže se zvlášť netrápím. Co si sem tam dám, tak kvalitní uzeninu - například fermentovaný salám fuet. A naprosto ujíždím na sýrech. A pokud jde o pravidelnost, tak si hlídám, aby to byly malé porce, ale častěji a pestré. To osobně vnímám, že u mě funguje," dodala manželka režiséra Jiřího Adamce.

Vondráčková promluvila o potratu s Plekancem! A první slova o rozvodu manželů Adamcových

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.