Peklo Burešové ze Slunečné: Odpudivá hysterie si vybírá krutou daň | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Peklo Burešové ze Slunečné: Odpudivá hysterie si vybírá krutou daň

Nejen Eva Burešová čelí totálnímu šílenství.
Nejen Eva Burešová čelí totálnímu šílenství. (Blesk)

Zánovní seriál na Primě se stal zejména mezi divačkami naprostým fenoménem. Prožívají děj mezi hlavními postavami až do té míry, že to někdy skutečně odporuje zdravému rozumu. O pekle, která zažívají mimo kamery, promluvila kolegyně herečky Evy Burešové (27) Denisa Nesvačilová (29).

Ta pro magazín Sedmička přiznala, že když se na veřejnost dostala informace, že by měla nabourat vztah mezi hlavní seriálovou dvojicí, rozpoutalo se něco neuvěřitelného. „Chodilo mi třeba čtyři sta zpráv denně a fakt jako ultrahnusných. Trvalo to nějaký měsíc a půl, než jsem se z toho dostala. Dokonce jsem zvažovala, jestli mi ta práce za to stojí, aby mi někdo cizí vyhrožoval smrtí,“ přiznala Denisa s tím, že ani Eva Burešová není kritiky ušetřená.

Eva Burešová o bývalém partnerovi a koronaviru

Video se připravuje ...

„Evě chodí také hodně ošklivých zpráv. My se o tom často bavíme na natáčení, protože si potřebujeme vylít srdíčko. Lidé dokonce ve velkém posílali ošklivé zprávy jejímu tanečnímu partnerovi, se kterým se připravovala na Roztančené divadlo a dávala nějaká videa s ním na Instagram. Ti lidé tomu klukovi ve velkém nadávali, že Eva patří Lamborovi, a vůbec nepochopili realitu a fikci. Oni se k tomu s Markem nesmějí vyjadřovat, ale je to opravdu šílené,“ postěžovala si pro Sedmičku Denisa. Ta ještě dodala, že tohle normální partner, pokud není z branže, rozhodně nemůže ustát, pokud čelí tak nechutným reakcím zvenčí. Tím jim vlastně televizní diváci kazí jejich skutečné, reálné vztahy! Copak je vážně tak těžké rozlišit skutečnost od pouhého nafilmovaného příběhu?

Herečka Denisa Nesvačilová: Mám tříměsíční rezervu, pak to bude blbý

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.