Bára, Eva, Denisa: Nečekaná tajemství krásek Slunečné | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. dubna 2023

Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Bára, Eva, Denisa: Nečekaná tajemství krásek Slunečné

Sestry Popelkovic spolu v posteli
Sestry Popelkovic spolu v posteli (Instagram)

Představitelka Karolíny v seriálu Slunečná nahání podnikatele Janka Linharta, ale spí s odborníkem na umělé oplodnění. Herečka Denisa Nesvačilová (29) zažila intenzivní nadbíhání i v životě. A dalo jí to dost zabrat.

S neodbytným mužem se potkala normálně ve společnosti. „Asi jsem něco udělala špatně. Musela jsem nakonec velice rázně zakročit, protože mi postupně posílal i dvě stě esemesek denně. Můj chlad si zřejmě vysvětloval jako nějaký druh koketerie,“ postěžovala si Denisa. „Když jsem neodpovídala, ptal se, co se děje. Nechápal, že k sobě nepatříme a že se vlastně neznáme,“ popisuje horké chvíle Nesvačilová.

Stále se to stupňovalo. Neznámý ctitel začal herečce posílat fotky, jak se ráno probudil, s dotazem, jak se vyspinkala. „Pohár trpělivosti přetekl,“ komentuje to představitelka Karolíny. Už nebylo zbytí, utnula to jednou provždy. Ve Slunečné jí zatím Marek Lambora (26) uniká, zato v posteli Vladimíra Polívky (31) už byla dvakrát.

Slunečná: Je Bára Jánová drsná motorkářka?

Video se připravuje ...

Jánové prokletá nahota

Bára Jánová (31), představitelka seriálové Sylvy Popelkové, se ukázala nahá v Doktorech z Počátků. Nechala se štábem ukecat. „Bylo to sice ve scénáři, ale všichni mě uklidňovali, že se scéna změní. Pak jsem přišla na plac, začali mě přemlouvat a já na to nakonec kývla. Doteď mě to vlastně štve,“ přiznává herečka. Jakmile na ni přijde řeč, prý si každý vybaví její nahé pozadí.

Burešové otravné párování

Týna ze Slunečné alias Eva Burešová (27) si zase užila své, když ji diváci dávali dohromady s kolegou Markem Lamborou. Tehdy ještě chodila s tanečníkem Matyášem Adamcem (21), potom se rozešli. „Nic spolu s Markem nemáme, ani mít nebudeme. Uvědomte si, kde končí seriál a začíná realita,“ zlobila se herečka. Nyní tvoří pár se šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33).

Jan Dolanský dorazí na Slunečnou: Rovnou z vězeni!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.