Batulková opět po boku ex Prachaře! Nečekané USMÍŘENÍ?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Batulková opět po boku ex Prachaře! Nečekané USMÍŘENÍ?!

Batulková a Prachař se nerozvedli zrovna v dobrém. Teď jsou ale zase spolu.
Batulková a Prachař se nerozvedli zrovna v dobrém. Teď jsou ale zase spolu. (archiv Blesku)

Manželství herečky Dany Batulkové (62) a Davida Prachaře (61) nedopadlo vůbec dobře. On svoji ženu i děti opustil v těžké životní chvíli, nepříliš dlouho poté, co jim vyhořel společný dům. Zamiloval se do manželčiny divadelní kolegyně, s níž paradoxně sdílela jednu šatnu. Není divu, že takovou zradu Dana Batulková vydýchávala několik let. Jenže teď jsou zase spolu!

Nikoliv v reálném životě. Ale na jednom place. Bývalí manželé, kteří spolu mají dvě děti – Jakuba a Marianu, budou opět hrát pár. Dana Batulková se paradoxně stane v seriálu Slunečná milenkou svého nevěrného exmanžela.

Batulková a Onder: Jak vysvětlili předbíhání fronty na Gotta? Útěkem!

Video se připravuje ...

Jaké z toho má pocity, sdělila v pořadu Blízká setkání Tereze Kostkové, jak píše web Expres.cz. „Dá se to. Já myslím, že se to tak vždycky říká, jako že čas, ono je to pravda. Že vlastně člověk už po těch letech nemá ty emoce, které samozřejmě má každý, to nejsou snadné situace. Takže byly, ale po těch letech už je to odplavené všechno,“ uzavřela vyprávění Dana, na níž dle webu Expres.cz bylo znát, že jí toto téma není úplně příjemné.

Dana Batulková: Celý život jsem blondýna, ale nikdy jsem toho nevyužila!

Video se připravuje ...Přečtěte si
konvalinka34
2. 11. 2020 • 17:08

Oba jsou herci na hov*no. Ona hraje krá*vu a to bude i v životě, on hraje hodně špatně, žádný gerec. Táta byl někdo, on je nic.

mord
2. 11. 2020 • 14:53

Nebyly příjemné?.....tak proto o tom přece bulvární hnůj pise

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.