Jánová ze Slunečné a její básník: Hnízdečko lásky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Jánová ze Slunečné a její básník: Hnízdečko lásky!

Víťa a Bára si po večerech čtou verše.
Víťa a Bára si po večerech čtou verše. (Foto FTV Prima, Herminapress.cz)

V seriálu Slunečná je za potvoru, která na statku kuje pikle proti své hodné sestře Týně v podání Evy Burešové (27), střídá chlapy jako ponožky a nikdo ji nemá rád. Ve skutečnosti bydlí představitelka Sylvy Bára Jánová (31) s přítelem Vítězslavem Bečkou (25) na pražském Žižkově. Její partner je básník.

Víťovi, který pracuje jako poradce v gastronomii, už vyšla knížka veršů Intelektulení. Psal je před rokem při pobytu v Indii. Na herečku zapůsobily. „Komunikovali jsme spolu hlavně přes sociální sítě,“ říká Bára o počátcích vztahu. Dali se dohromady před deseti měsíci, proto ve sbírce milostná báseň pro ni chybí. Žít spolu začali Víťa s Bárou teprve před pěti měsíci. Menší byt na Žižkově si dávali do kupy vlastními silami. Docela si mákli.

Bára Jánová ze Slunečné: Sylva je potvora a ještě přitvrdí

Video se připravuje ...

„Bourali jsme příčku. Jen dostat suť ven byla dřina. Už vím, kolik váží cihla,“ směje se Víťa. Stěnu v obýváku jim vyzdobil kamarád David Vančura, jenž ilustroval i Bečkovy básničky. „Jde o designový kousek. Moc by mě potěšilo, kdyby si někdo díky mé knize našel cestu k poezii,“ prozradil Víťa tajný sen. I Bára se pak nechala slyšet, že touží po psaní. Nosí prý v hlavě už delší dobu námět na sci-fi.

Bára Jánová musela dát pivo na první dobrou

Video se připravuje ...

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.