Erbová vs. Řepková: Případ pro policii nebo na pár facek? Co se dělo u Řepky před domem... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. února 2023

Svátek slaví Apolena, zítra Mojmír

Erbová vs. Řepková: Případ pro policii nebo na pár facek? Co se dělo u Řepky před domem...

Rasistické nadávky a policie - takhle válčí Vlaďka s Veronikou!
Rasistické nadávky a policie - takhle válčí Vlaďka s Veronikou! (Foto: Aha! - Daniel Černovský, Facebook.com, koláž Ahaonline.cz)

Tak konečně vyplulo napovrch, proč modelka Vlaďka Erbová (32) musela volat pořádkové síly na dceru svého manžela Tomáše Řepky (40). Rozmazlená dívka, která se ve svých devatenácti letech vozí do školy vlastním mercedesem a naschvál propadá ve škole s ročním školným kolem půl milionu, to tentokrát opravdu přehnala!

Penízky docházejí

Veronika Řepková (19) se, pravděpodobně na radu maminky Renáty (40), rozhodla vymáčknout z otce pár desítek tisíc, které jí má dlužit. "Ano, Tomáš možná něco nezaplatil, ale také dal bývalé rodině 300 tisíc a ty byly využity jinak, než měly být," byla konkrétnější Vlaďka Erbová v Top Star Magazínu na Primě.


Nadávky horší jak na fotbale

Vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy si neodbytné děvče zajelo prosazovat svá práva až k domu Erbové a Řepky, a to za asistence jistého borečka, kde se jala hystericky vykřikovat rasistické nadávky, které Vlaďky manžel zná tak dobře ze stadiónu.
Zlý útok na děti!

Veronika má prý Vlaďku za Romku a po boku chlapce, kterého Tomáš nazval "čičmundou" se dívka cítila obzvlášť silná. Alespoň ve slovech. Proto zaútočila i na Markuse (2) a Viktorku (8). To už ale bylo trochu silné kafe i na jinak mírnou Vlaďku. "Donekonečna to tolerovat nebudu. A už vůbec ne, pokud se bude jednat o děti," řekla Erbová s tím, že policii zavolá kdykoliv znovu.Přečtěte si
paralenka
29. 5. 2014 • 12:04

Vy jí nejste, ale jste bohužel ještě horší!!! Kromě familiérního tykání a urážení všech, kteří si dovolí mít jiný názor, jste nenávistný člověk, nechápající a nemyslící. Z dobrého manželství se neodchází, ze špatného se utíká, a je jedno, ke komu! Takže kdyby to nebyla Erbová, byla by to jiná. Ty dvě rozežrané ženské vyštvaly člověka, který jim velkou část života sypal a sypal, samy nedosáhly ničeho! A najednou nemohou pochopit, že se dojná kráva vzbouřila. Za co má platit takové peníze? Za to, že uměl a zajistil jim pohodlný život? Nebo hlavně za to, že to nadále odmítá dělat? Má živit kromě svých dětí línou ženskou i s jejím milencem? Tak jo, exekuce ho připraví o další prachy, nové nevydělává, zlaté časy skončí i těm dvěma mstivým děvám z prvního manželství. Taky dobře!

beladona
9. 4. 2014 • 21:37

liduso 123 - něco pro tebe mám: JDI DO HÁJE !!!

tina13
5. 4. 2014 • 11:12

Já taky Erbovou nesnáším, už jen proto, že rozvrátila manželství s dvěma dětmi, teďko se nemůže divit, že má takové problémy, sebrala jim tátu a jistotu, co zabezpečí rodinu. Měla si lovit v jiných vodách, než urvat, rádoby tehdy bohatého a slavného, Řepku ženáče . A co člověk & to názor..., takže respektujme ty i ty

illis
26. 3. 2014 • 23:10

bréca jako jity?

illis
26. 3. 2014 • 23:09

mariama Mám stejný názor, vše napsáno .

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.