Erbová na mrtvici: Řepková jí namalovala na auto rtěnkou kosočtverce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Erbová na mrtvici: Řepková jí namalovala na auto rtěnkou kosočtverce!

Dcera Tomáše Řepky Veronika v italské scéně kvůli nevěrnému otci také zazářila.
Dcera Tomáše Řepky Veronika v italské scéně kvůli nevěrnému otci také zazářila. (Foto: Aha! - Jan Tůma, Martin Sekanina, Facebook.com)

A je to tady! Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka (40) vydává další knihu s názvem "Neuhýbám!", která navazuje na předchozí autobiografickou "Rebel". Kniha slibuje počteníčko, protože Tomáš mluví otevřeně o své nevěře, odchodu ze Sparty, alkoholu a drogách a jiných pikantériích.

Tajné rande

Velmi záživná je například historka, jak se vlastně provalilo, že fotbalista podvádí svou tehdejší ženu Renatu s tou nynější. Manželství, které podle Řepky vzniklo spíš z povinnosti, než z lásky, upadalo a on si začal románek s Vlaďkou. Jednoho dne si dali tajné dostaveníčko v jednom dejvickém sport baru, kam Tomáš rád chodil.


Dcerka neváhala otce napráskat

Sám prozíravě zaparkoval ve dvoře, jenže Vlaďka ne, což spustilo sled dalších událostí.  Podle informací, který o tom mám, šla moje dcera Veronika s kamarádkou náhodou okolo a uviděla Vladčino auto. Zavolalal to Renatě a ta tam krátce na to dorazila i s Tommasem," popisuje Řepka v knize, kterou mu pomáhal sepsat Josef Pepan Snětivý. Následovala veřejná scéna jak z italské tragikomedie.
"Oku*děné" auto a jedna cihla zezadu

Jenže to nejlepší teprve mělo přijít. "Veronika čekala venku, a aby nezůstala pozadu, vzala rtěnku a okundila Vlaďce auto. Ty kosočtverce pak z laku pomalu nešly ani sundat. Mně Renata na památku pro změnu prohodila cihlu zadním oknem u auta," píše se v knize. To fotbalového vzteklouna určitě nepotěšilo, zvlášť s ohledem k jeho nablýskanému mercedesu.Přečtěte si
mandat
13. 3. 2014 • 09:27

Repka udelal chybu, jeste za manzelstvi se tahal s Erbovou a nakonec se zasnoubil. Na deti kaslal a ted po 3 letech se divi, ze nema kontakt. Je to blbec,ktery nemysli hlavou.

kov3
13. 3. 2014 • 06:23

A pritom so možno debil ty...

bibs_7
13. 3. 2014 • 00:38

Pri pohlade na ten jeho imbecilný ksicht jediny zaver, ze ta jeho manzelka moze byt vlastne rada.

alexa-lexa
12. 3. 2014 • 19:44

Jenom debil jako je tenhle vylízanej Řepák může do světa vykřikovat,teda psát,něco tak nechutnýho jako je popisování soukromí!!!Copak Řepo už nikdo nemá zájem o tu tvoji nánu silikonovou,tak prodáváš bláboly?? JSI PROSTĚ UBOŽÁK. S E VŮBEC NEDIVÍM,ŽE S TEBOU DĚTI PŘESTALI KOMUNIKOVAT. Jo a honzo54 nechápu proč tu napadáš jeho bývalku,ona nic o jejich soužití neprodává,to jen ten dement Řepák.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.