Vyvrcholení sporů Řepky a jeho exmanželky: Vlaďka Erbová skončila na psychiatrii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Vyvrcholení sporů Řepky a jeho exmanželky: Vlaďka Erbová skončila na psychiatrii!

Vlaďka Erbová rozvod svého manžela psychicky neunesla.
Vlaďka Erbová rozvod svého manžela psychicky neunesla.  (Foto Aha! – Daniel Černovský, Zbyněk Pecák)

Zatím co si bývalá fotbalová legenda Tomáš Řepka (40) vyřizoval spory se svou exmanželkou Renátou (40) tak modelka Erbová trpěla jako zvíře. Nakonec skončila u psychiatra a knihu svého manžela s názvem Neuhýbám! nemůže vzít do rukou dodnes. 

Podle popisů v knize se fotbalista Řepka scházel se svou milou Vlaďkou v pražských sportbarech ještě v době, kdy byl ženatý s první ženou. To zjistila jejich dcera Veronika a tatínka napráskala. Nakonec přišla naštvaná Renáta a Erbové po celém autě namalovala kosočtverce, neboli, jak lyricky popisuje Řepka ve své knize, „okundila auto“.

Takové spory byly na křehkou modelku moc. „Vím, jak ty věci probíhaly, jak na nás působily a jak mi z těch věcí bylo. Docházela jsem k lékaři, nebrala jsem tedy žádné léky, ale docházela jsem na terapie, protože to bylo velmi silné období několika let, kdy to na psychiku nebylo úplně dobré,“ vzpomíná Vlaďka na stránkách iDnes.cz na trudné období, kdy Řepka odcházel od své ženy a dvou dětí. Modelka se proto do četby nové knihy pouštět nechce, aby jí nepřipomněla stará traumata. „Na můj vkus je to příliš otevřené,“ dodává.

 Autor:  mpa

Přečtěte si
kropac
24. 3. 2014 • 20:45

nechapu sprostotu Repky a jeho nyni legalni metresy. okradli spolu byvalou rodinu, a chudacek citliva vladenka ma ted depresi z toho, ze se o jejich amoralnich sr....ach vi.... chudinka citliva. Ale kdyz se chtela na ukor jine zeny zajistit a pretahla tehdy uspesneho fotbalistu, ktery ma iq tykve a za pich si jiz nepamatuje co je bile a cerne... to mela silnou, hrosi kuzi. maji se za co stydet. myslim, ze ta vylhana knizka bude pekna sr...cka. bohuzel uz fotbalem mister Repka uz moc nevydela. Miluju ty frajery co se vidi jako moralni borec a pritom kali kde muze.... i do hnizda kde mel stastny rodinny zivot a ktera byla zakladem jeho kariery a uspechu. Jo kratka pamet prichazi s novou zenou. pi.erbova je luza a mr.R idiot.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.