Vlaďka Erbová (32) úplně otevřeně: O Tomášově nevěře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Vlaďka Erbová (32) úplně otevřeně: O Tomášově nevěře!

Vlaďka by případnou Tomášovu nevěru za určitých podmínek tolerovala.
Vlaďka by případnou Tomášovu nevěru za určitých podmínek tolerovala. (Foto: pro Aha! - Denisa Hanerníková, Herminapress.cz, koláž Ahaonline.cz)

Ostře sledovaným je manželský pár modelky s fotbalistou především od té doby, kdy vyšla nová kniha Tomáše Řepky (40). Ta rozdmýchala spoustu vášní ať již v soukromé, či profesionální rovině. A protože se jedná o kontroverzní témata, neměla Vlaďka Erbová problém promluvit ani o tak choulostivých věcech, jako je nevěra.

Už jednu ženu podváděl

Na citlivé téma narazila silikonová krasavice, když se zamyslela nad budoucností svého vztahu s bouřlivákem Tomášem. "Nevím, co by se muselo stát, abychom se rozešli," říká modelka v rozhovoru pro magazín Spy. Jenže to je přeci jasné - co je spouštěč největších konfliktů mezi partnery? Přeci nevěra! A navíc zrovna divoký fotbalista Řepka není žádný svatoušek, což se koneckonců ukázalo, když podváděl bývalou manželku Renatu právě s Vlaďkou.


Věřím, že by se vrátil domů

Co si o možné Tomášově nevěře myslí ona sama? "Říká se, že člověk něco udělá jednou a udělá to podruhý. Ale to není pravidlo. Já si myslím, že za svou kariéru měl tolik možností a potkal tolik žen... A pokud se někde objeví neodolatelná Monica Bellucci, tak nepochybuju, že by do toho skočil. Ale také věřím, že by se mi vrátil domů."
Nevěru bych snesla

Pro množství žen je mužova nevěra hranicí, za kterou nejsou ochotny jít. Vlaďka má na nějaký ten románek jiný pohled a dokázala by Tomášovi zálet prominout. "Myslím si, že nějaký jednorázový úlet bych se ani nedozvěděla. Což je pro každé manželství do určité míry akceptovatelné. Když nevěra neraní nebo neponíží," uzavírá rozhovor na téma nevěra Vlaďka Erbová-Řepková.Přečtěte si
trhnisinadledvinkou
9. 6. 2014 • 14:22

trhnisinadledvinkou
9. 6. 2014 • 14:21

těmi životními hodnotami myslíš kalkulačku bez baterek místo mozku?

trhnisinadledvinkou
9. 6. 2014 • 14:19

ty silikony jí asi tlačí na mozek

denia
30. 5. 2014 • 08:12

"Nevím,co by se muselo stát,abychom se rozešli",to říká Erbová (viz výše).Tak teď už to asi ví.A nemusí to být nevěra,stačí úbytek milionů na kontě a už se holka pakuje i s těmi silikony,které Řepka tolik opěvoval v TV.A to divadlo,co předvedla po přejetí exekutora ji může uvěřit jen hlupák,pěkný hysterický výstup.

va45
29. 5. 2014 • 16:23

Ještě že to nečte tvá stará.Ta by ti dala amatéry machře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.