Erbová vs. Řepková: Případ pro policii nebo na pár facek? Co se dělo u Řepky před domem... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Erbová vs. Řepková: Případ pro policii nebo na pár facek? Co se dělo u Řepky před domem...

Tak konečně vyplulo napovrch, proč modelka Vlaďka Erbová (32) musela volat pořádkové síly na dceru svého manžela Tomáše Řepky (40). Rozmazlená dívka, která se ve svých devatenácti letech vozí do školy vlastním mercedesem a naschvál propadá ve škole s ročním školným kolem půl milionu, to tentokrát opravdu přehnala!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mysicenka
26. 03. 2014 07:44

Vlaďce fandím, je mi sympatická a na rozdíl od Řepkové bývalky se umí o sebe postarat. Renata je primitiv, který se bez Řepkových peněz se neumí ani nadechnout a to bohužel učí i tu svou příšernou dcerušku. Já to mít doma, tak to liskám denně místo jídla.

smazan_20150109
26. 03. 2014 05:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babca1
26. 03. 2014 00:10

lidusa123 a illis jsou snad jediné v této diskusi, které hází špínu na Erbovou a Řepku, a tak skutečně předpokládám, že se jedná o Renatu a Veroniku , protože psaní příspěvků odpovídá jejich úrovni jak se vyjadřují v bulváru

lidusa123
26. 03. 2014 03:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
26. 03. 2014 22:49

babca1 To jsi se skutečně hodně sekla, já na místě Renáty bych se rozhodně nenechala obrat . A hlavně nejsem už tak mladá jako paní Renáta. Peníze, které Řepka za ty roky, kdy hrál aktivně fotbal vydělal má nyní jen pro svou novou rodinu a na své děti kašle , tohle mi prostě nevymluvíš. Už jen kvůli tomu, jak se ke svým dětem zachoval v této věci fandím Renátě

tina13
05. 04. 2014 11:12

Já taky Erbovou nesnáším, už jen proto, že rozvrátila manželství s dvěma dětmi, teďko se nemůže divit, že má takové problémy, sebrala jim tátu a jistotu, co zabezpečí rodinu. Měla si lovit v jiných vodách, než urvat, rádoby tehdy bohatého a slavného, Řepku ženáče . A co člověk & to názor..., takže respektujme ty i ty

beladona
09. 04. 2014 21:37

liduso 123 - něco pro tebe mám:

JDI DO HÁJE !!!

paralenka
29. 05. 2014 12:04

Vy jí nejste, ale jste bohužel ještě horší!!! Kromě familiérního tykání a urážení všech, kteří si dovolí mít jiný názor, jste nenávistný člověk, nechápající a nemyslící. Z dobrého manželství se neodchází, ze špatného se utíká, a je jedno, ke komu! Takže kdyby to nebyla Erbová, byla by to jiná. Ty dvě rozežrané ženské vyštvaly člověka, který jim velkou část života sypal a sypal, samy nedosáhly ničeho! A najednou nemohou pochopit, že se dojná kráva vzbouřila. Za co má platit takové peníze? Za to, že uměl a zajistil jim pohodlný život? Nebo hlavně za to, že to nadále odmítá dělat? Má živit kromě svých dětí línou ženskou i s jejím milencem? Tak jo, exekuce ho připraví o další prachy, nové nevydělává, zlaté časy skončí i těm dvěma mstivým děvám z prvního manželství. Taky dobře!

b.r.s.a
25. 03. 2014 21:37

Bulvár se musí nějak uživit,ale proč nepíše o těch tisících ,kteří se rozvádějí?
Holce bych naplácala pr..del a její mamince taky.
A každý z nás by si svoje !!! vydělané peníze chránil.Nikde přeci není dáno,že je musí dát bývalce a dětem! Platí to co má určený? platí !!!
Pak co jim dá navíc je jen jeho věc.A když s ním nechtějí komunikovat nemůžou se divit,že nic nedává.Je to jasný a logický.
A ještě jedna věc: u "početí" dětí není nikdy!!!! jen jeden a povinnosti taky nemá jen jeden !!!
No a když mají holky málo,můžou jít pracovat,že?

illis
25. 03. 2014 22:05

Svoji bývalou rodinu o ty peníze připravil, správně by jim měl zajistit stejnou úroveň jakou měla jeho první rodina před tím, než je opustil. Kdyby to bylo v zahraničí, tam by se soud jinak postaral, aby byla dobře zajištěná opuštěná rodina. Erbová Bahenská Řepková by se do tohoto problému neměla co montovat , ale pokud je Řepka pod pantoflem, tak mne to od ní ani nepřekvapuje. Ať se nediví, že ji Veronika nemusí, rozvrátila jí rodinu, vzala tátu a ještě na ni volá Policii. Pokud je pro ni jen rozmazleným frackem tak to o Erbové cosi vypovídá . Ta má oči jen pro svoji rodinu, Viktorinka, Marcus a jeho děti ji nezajímají . Já bych také nevýskala blahem, kdybych byla na místě Veroniky

babca1
25. 03. 2014 23:33

Stejnou úroveň jim zajistit nemůže, když již fotbal nehraje. Je mi srdečně jedno, zda je není cikánka, ale celý život pracuje. Rozvádí se hodně lidí a rozvedené manželky musí jít do práce. Pouze paní Řepková ( stejné platí pro Šlégrovou) si myslí, že již mají doživotně postaráno, když měly manžela fotbalistu (hokejistu). Jsou to slepice, které se nedovedou o sebe postarat a jejich jediná starost je popuzovat děti proti otcům a tahat z nich peníze. Veronika by potřebovala jít makat, když si neváží toho, že může studovat. Je to rozmazlenej fracek, který měl celý život vše na co si pomyslel. Erbová rozvrátila rodinu? Vy jste u toho byli a věděli jste jak manželství fungovalo? Bulvár nemá co psát, a tak vytahuje i to co vůbec není pravda. Zamyslete se všichni co tu na Erbovou nadáváte jak by jste jednali Vy v její situaci. Na můj vkus se chová, na rozdíl od jeho bývalé ženy a toho rozmazlenýho fracka, až moc slušně. No a nyní mne můžete klidně ukamenovat

481947
26. 03. 2014 17:04

plný souhlas s tímto názorem,kolik rozvedených žen nemá stejnou životní úroveň a nikoho to nezajímá,tak proč by bývalka Řepková měla být výjimkou. Ať jde pracovat a přestane fňukat

illis
26. 03. 2014 22:55

babca1 Ty by jsi mohla klidně do politiky, ty jsi tak dokonalá, až se mi chce plakat . Moje známá žije v zahraničí a přestože po rozvodu jí bývalý manžel chtěl platit na děti minimální částku, vysoudila nakonec trojnásobek původní částky, kterou si pro své dvě děti představovala. Soudce řekl, že děti, ale i bývalá žena mají nárok na stejnou úroveň jako když žili společně . A exmanželovi řekl, že svojí vinou přišel o svou krásnou rodinu a že jemu jako soudci se nelíbí, jaké výživné chtěl dětem dávat. Moudrý soudce .

naughtywoman
25. 03. 2014 23:19

Tak toto bych z fleku podepsala.

lidusa123
25. 03. 2014 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
25. 03. 2014 19:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lidusa123
25. 03. 2014 20:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

b.r.s.a
25. 03. 2014 21:48

Chudáku

lidusa123
25. 03. 2014 22:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babca1
25. 03. 2014 23:46

Dle Vašeho slovníků a názorů, bych docela tipovala, že jste jeho bývalá manželka popř.ten rozmazlený fracek Verča ,protože nezaujatý člověk by nemohl být tak zlý a sprostý

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.