Erbová vs. Řepková: Případ pro policii nebo na pár facek? Co se dělo u Řepky před domem... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Erbová vs. Řepková: Případ pro policii nebo na pár facek? Co se dělo u Řepky před domem...

Tak konečně vyplulo napovrch, proč modelka Vlaďka Erbová (32) musela volat pořádkové síly na dceru svého manžela Tomáše Řepky (40). Rozmazlená dívka, která se ve svých devatenácti letech vozí do školy vlastním mercedesem a naschvál propadá ve škole s ročním školným kolem půl milionu, to tentokrát opravdu přehnala!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
26. 03. 2014 22:58

peecek
25. 03. 2014 15:41

Řepková 1. a nebo Řepková 2.3. ...4 . Je úplně jedno. Všechno je to evidentně jeden lidskej odpad, kterej nestojí ani za odplivnutí.

naughtywoman
25. 03. 2014 14:49

Erbova - Repkova je duvodem rozchodu/rozvodu dvou lidi??? Je videt, ze je mezi nami stale dost tupcu, kteri tuto chytrost neustale omilaji. Repka neni retardovany, aby se chytnul packy prvni divozenky a rozvedl se. Nicmene, proc by odchazel ze spokojeneho manzelstvi, kdyby tomu tak bylo? Chovani botoxove slunecnice Repkove a jeji dcerky nebude zrovna dano jen situaci, proste takove byly a budou. "Byvala rodina" neni moc hezky vyraz, ale na druhou stranu, po tom vsem se spis udivuji, ze je Erbova-Repkova jeste relativne v klidu. Ten spratek si evidentne niceho nevazi a jeji chovani plyne jen z rozmazlenosti, tuposti a nevychovanosti. Repkovi se nedivim, v jeho situaci bych jednala naprosto stejne a to jsem zena! Ti, co by se snad chteli se mnou zacit hadat ... predesilam, ze nesympatizuji ani s jednim akterem.

bum-bac-bum
25. 03. 2014 19:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
25. 03. 2014 22:17

b.r.s.a
25. 03. 2014 21:45

přesně tak,holka je fracek a ještě se s tím chlubí.Její máma je ubožačka,ale asi jí to vyhovuje víc než poctivá práce

illis
25. 03. 2014 22:17

Renáta Řepková není rozhodně žádná ubožačka, oproti vám má aspoň úroveň .

babca1
25. 03. 2014 23:59

Paní Renato sebechvála smrdí , prosím napiště nám ještě něco o Vaší úrovni (popř.milenci), ale hlavně jaké máte vzdělání. Dle Vašich příspěvků tak nedokončené základní popř.zvláštní škola

illis
26. 03. 2014 23:08

babca1 Podle Vašich příspěvků si nejsem moc jistá co jste zvládla, ale já má ukončené vyšší vzdělání než je střední škola. Ale to je naprosto zbytečné Vám vykládat, že Vy v tom máte jasno .

illis
25. 03. 2014 22:16

naughtywoman Chlapovi, jako Řepka stačí naznačit. Fotili společně nějaké fotografie s bouráky a bylo to, chytla a už nepustila . Vzpomínám si, jak lhala, když je načapali ve Špindlu. Sama znám dost párů, vše vždy v nejlepším pořádku a po více letech najednou chlap potřebuje mladší. Později přiznali, jak si zkazili život, zamilovanost opadla, penízky už nemají a najednou bylo zle a někteří dokonce prosili o to, aby je bývalá vzala zpět. Hrstce chlapů se to dokonce podařilo .

naughtywoman
25. 03. 2014 23:16

Predpokladam, ze Vy budete paradne zahorkla zenstina se stejnym osudem. Vy delate, jako by nase pohlavi nedelalo to same. No, hlavne, ze mate jasno a vse mate tak krasne zmaknute. zrejme jste studovana v oboru psychologie, ze?

illis
26. 03. 2014 23:04

naughtywoman Špatně, jsem šťastně vdaná, spokojená, rozhodně ne zahořklá, protože nemám důvod. Jen ze svého okolí znám podobné případy. Původní a nová rodina, na své děti si ani nevzpomenou, ale nová ženuška vše diriguje . Jediné co jste trefila u mne je zkouška z psychologie a sociologie .

babca1
25. 03. 2014 23:56

Opět musím s Vaším názorem plně souhlasit

jity
25. 03. 2014 13:08

Znám to také, že jsem se s otcem nestýkala a nic jsem od něj nikdy nedostala, ani snad bombony, když už jsme se viděli. Přesto toto co mladá předvádí je hnusné, vůbec si nedovedu představit, že bych si něco takového dovolila. Zkrátka madam staré i mladé Řepkové se nejedná o otce a manžela, ale o prachy. Sami nejsou schopni se o sebe postarat, tak si to vynucíjí na svém bohatém otci. Je to trapné a hnusné, nikdy jsem se k ničemu takovému nesnížila.

marie60
25. 03. 2014 14:28

anezat
25. 03. 2014 17:36

Renata Řepková nikdy nechodila do práce. Má jediný pracovní návyk - ždímat peníze ze svého bývalého. Nedivím se, že od takové ženy odešel, musel jí mít plné zuby. A holt vzal zavděk i cikánkou Erbovou. Dcera je sice dospělá, ale dokud sama nepozná, jaké je žít v manželství, bude jako hysterka dělat takové scény pořád. Co ale je k nepochopení - platit takovémuto teleti drahé školné! Je mi hrozně líto nadaných lidiček, kteří mají snahu i píli a takovou školu si kvůli penězům nikdy nemohou dovolit.

illis
25. 03. 2014 22:18

mariama
25. 03. 2014 12:45

Termin "jeho byvala rodina", ktery pani Erbova pouzila smerem k detem pana Repky z jeho prvniho manzelstvi, se mi moc nelibi..... Ty deti jsou jeho, tak jako je jeho i syn, ktereho ma s pani Erbovou a ty deti, byt uz odrostlejsi, maji na sveho otce uplne stejne pravo a narok na jeho peci, lasku a pozornost. Pokud dcera Veronika opravdu timto hysterickym zpusobem vyvadi pred domem Repky a Erbove, je to spis politovanihodne nez zavrzenihodne. Ta holka mela uplnou rodinu a sveho tatu ma rada a ted ji moc chybi. Tak bych si vysvetlovala i jeji jednani a nenavist vuci jeho nove zene, ktera byla duvodem rozpadu manzelstvi jejich rodicu, je i docela pochopitelna. Umim si zive predstavit ten boj a verim, ze pani Erbove by uplne nejlip vyhovovalo, kdyby pan Repka zaplatil svym starsim detem, jen co je ze soudniho rozhodnuti treba, ale jinak se vubec nikterak neangazoval a jeho starsi deti mu byly vicemene uplne lhostejne. Ta rivalita tam musi zajiste byt i ze strany Erbove a vzdy bude chtit uprednostnovat sveho syna pred jeho detmi z prvniho manzelstvi. Umim si i dost dobre predstavit, ze pro svou dceru z predesleho vztahu ocekava od p. Repky vice pozornosti, nez ktere je ochotna doprat jeho vlastnim detem z manzelstvi s Renatou. Pokud pan Repka zavrhne diky Erbove sve vlastni deti, nic dobreho ho v pozdejsich letech jeho zivota neceka. Spatne svedomi ho driv ci pozdeji dozene a jednou ho to bude opravdu mrzet......

mnpv
25. 03. 2014 14:04

Pokud zavrhne-vydědí své děti, tak udělá pouze to, k čemu ho rozcapená holčička nutí. To není o svědomí, ale o pudu sebezáchovy. Vždyť i pan Řepka stárne a už nebude vydělávat peníze jako dřív. Jestli holce platí vysoké školné a ona schválně propadá a do školy jezdí mercedesem, tak je nejvyšší čas aby šla do supermarketu zaskládávat zboží a táta jí přestal cpát peníze. Jinak budeš stejná kůže líní jako matka. Pořád s nataženou rukou. Bych jí dala cikánku, trestní oznámení bych na hajzlíka neschopného podala.

marie60
25. 03. 2014 14:29

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.