Jiří Krampol: Nečekané komplikace! Exmanželka zasahuje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Jiří Krampol: Nečekané komplikace! Exmanželka zasahuje

Jiří Krampol
Jiří Krampol (Aha! David Kundrát)

Čekání ho už trochu zmáhá. Jiří Krampol (85) by se rád přestěhoval do domova s péčí, v nemocnici se nudí. „Jsem exhiba, potřebuju publikum. Jsou tu na mě hodní, ale chci mezi lidi,“ přiznal herec deníku Aha!. Čas tráví hlavně četbou.

Za posledních padesát let prý nepřečetl tolik knih jako nyní. „Jinak to byly jenom samé scénáře. A na Františku jsem již přelouskal pět děl Ericha Maria Remarqua, knihy Charlese Bukowskiho a další díla,“ popsal situaci Krampol. Myslel, že přesun po Praze 1 z Nemocnice Na Františku do poměrně blízkého sociálního zařízení bude jednodušší a rychlejší.

Jiří Krampol kápl božskou: Hanky osud je moje chyba…

Video se připravuje ...

„Čekám, až se vyřídí papíry, jde to bohužel pomalu. Ale jinak je mi dobře. Kdyby to takhle vydrželo až do smrti, byl bych spokojený,“ ujistil Jiří. Jeho slova potvrdila také exmanželka Marta Krampolová (63), která celou záležitost vymyslela a snaží se ji i zrealizovat. „Musí to schválit mnoho institucí, sejít se hodně komisí, je kolem toho zkrátka dost papírování. Dopředu se ovšem mírně posunujeme,“ potvrdila s nadějí Krampolova slova.

Návštěvy i hovory

Ještě že za Jirkou občas zajdou kamarádi a trochu ho rozptýlí. „Potěší mě návštěva i telefonát,“ ujistil Krampol. „Dny jsou tu hodně dlouhé a vlečou se.“

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
30. 6. 2024 • 21:56

Krampol je čím dál víc drzej a hnusnej! Co to tady on píše, že museli mít velký byt, k vůli dětem! Myslí, ty děti, na které se vykašlal, když byly ještě malé, klidně je odepsal, ani jeho jméno neměly! Krampole, ty jsi tak zákeřnej a dementní! Chudáci lidi v pečováku!

Jana Nováková
21. 5. 2024 • 15:03

Potřebuje publikum???Ty ho budou mít za chvíli plný zuby.Až je začne ohromovat fórama co se nikdy nenaučil říkat.Chce bejt obdi­vova­nej,ch­vále­nej a má rád potlesk.Potěš Bůh, ,starouškové!!

miroslava13
20. 5. 2024 • 19:06

tyto instituce nikam nikdy nespěchají! mají na vše dost času. kolikrát klient dřív umře, než oni rozhodnou!!!! zbytečně zabírá drahé lůžko ve špitále!!! čím dál větší binec v nemocnicích!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.