V Nemocnici Na Františku stále vyčkává na okamžik, až se bude moci přestěhovat do domu s pečovatelskou službou. Samotou tam ale Jiří Krampol (85) rozhodně netrpí. Navštěvují ho kamarádi a o víkendu dorazil i kadeřník!Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
j.p.toman - máte pravdu BYL to fešák.Teď je to otravnej stařec.Zpráv o něm se nedá vyhnout.Píše se o něm denně s všude.Teď víme že ho dávali do pucu-stříhali,holili,česali.Doufám že až zakotví ve starobinci,tak se už nebude psát kdo ho navštívil,jak je tam spokojenej,co měl k večeři apodobný hovadiny.
jp toman, Krampol vždy vypadal, jak rozšlápnutý pomeranč! Nyní to jen zdokonaluje! Přeraženej nos a byl fešák, vy jste na chlapy? Vždy jen ze sebe dělal něco, co nikdy nebyl! Nenaučil se ani řídit auto! Levej, jak šavle a nyní to zdokonaluje, cvok!