Nahlédněte do Bertramky: Tady bude Gottovo muzeum! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Nahlédněte do Bertramky: Tady bude Gottovo muzeum!

V těchto prostorách je Slavíkův klavír, na němž je vystavená řada cen TýTý a Slavíků, které během kariéry dostal.
V těchto prostorách je Slavíkův klavír, na němž je vystavená řada cen TýTý a Slavíků, které během kariéry dostal.  (Foto Aha! – Robert Klejch)

Jak by mohla vypadat prohlídková trasa ve Ville Gott, v níž se promění dům Karla Gotta (†80) na Bertramce? Od 1. října příštího roku, kdy má rodina muzeum slavnostně otevřít, budou moci fanoušci vidět nejen slavný balkon s výhledem na Prahu a klavír s desítkami Slavíkových ocenění, ale také kuchyň či ložnici Gottových.

Právě v ní zpěvák 1. října 2019 krátce před půlnocí zemřel. Vysílený bojem s akutní leukemií navždy usnul na polohovacím lůžku, které mu rodina během boje s nemocemi pořídila. A kde se osudná ložnice v domě nachází? To si můžete prohlédnout na unikátní fotografii vily pořízené směrem od Strahova.

Optický klam 

Podle snímku to vypadá, že má dům, postavený v roce 1911 na zakázku pro hudebního nakladatele Mojmíra Urbánka mladšího, tři patra. Jde ale pouze o optický klam! Patra má jen dvě. To spodní je totiž sklepení pod úrovní terénu. A právě tyto prostory skýtají velmi zajímavý archiv.

Král kasín Leon Tsoukernik dal Gottovi slib na smrtelné posteli!

Video se připravuje ...

Bude autentická

Co všechno vdova Ivana Gottová (47) a její dcery Charlotta (17) a Nelly (15) v domě na konci ulice Nad Bertramkou nechají, zatím není jasné. „Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou. Uvidíte naši milovanou vilu autenticky tak, jak v ní můj muž žil v letech 1974 až 2019, tedy víc než polovinu života,“ napsala Gottová v prohlášení. Podrobnosti přidá v dalších týdnech a měsících.

Soudkyně k případu krádeže písně Karla Gotta zahraniční hvězdou

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanainge
5. 10. 2023 • 01:26

Výše uvedený článek částečně není pravda, protože je fakt, že Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, nebot’ on ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková je nula! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová a některé přátele zdědili od Karla Gotta. Lucie, Ivana Macháčková, Charlotte Ella i Nelly nic nezdědili od Karla Gotta, protože vůbec nejsou rodinou Karla Gotta! Karel Gott nikdy neměl rakovinu a Ivana Macháčková není majitelkou vily Karla Gotta na Bertramce a ona nemá žádné právo, dělat na Bertramce muzeum Karla Gotta. Právo na to mají jenom Dominika Gottová a přátelé Karla Gotta!

Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Ivana Macháčková musí se velmi stydět a nyní konečně ona dostala trest od Pána Boha! Mezitím Ivana Macháčková dostala vzkaz z druhého břehu, že ona opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, že Karel Gott pohrdá Ivanu Macháčkovou a že Karel Gott miluje slušnou a věrnou dámu, která má český a šlechtický původ a která žije v Německu - to taky je fakt!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když on byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

Rybik Rybik
4. 10. 2023 • 19:37

A přibude hologram Kadla v ložnici, se kterým si nanynky zaš....j.

zuzakirsch
4. 10. 2023 • 08:39

A Kájův hlas, vytvořený umělou inteligencí, nám bude říkat kam jít, když se nám bude chtít kakat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.